Airbank přihlášení na účet

kategorie: Různé | 0
Airbank přihlášení na účet
Airbank přihlášení na účet

Pokud nevíte jak a kde se přihlásit na váš airbank účet, nic se neděje, my vám poradíme. V našem článku „Airbank přihlášení na účet“ se vše dozvíte. Najdete zde odkaz na přihlášení, postup jak se přihlásit a bezpečnostní opatření, aby vaše peníze byly v bezpečí.

Odkaz na Airbank přihlášení na účet ZDE

Po kliknutí na odkaz výše se vám objeví v nové záložce obrazovka s přihlášením do vašeho Airbank účtu. Pro přihlášení musíte znát své uživatelské jméno a heslo. Obojí byste měli mít od založení účtu. Pokud jste náhodou svoje heslo zapomněli, je možné kliknout na odkaz „Nepamatuji si heslo“ a postupujte podle pokynů a měli by vám být zasláno nové jednorázové heslo, které si později změníte na nové. Poté, co zadáte úspěšně vaše uživatelské jméno a heslo, by se vám již měla objevit úvodní obrazovka vašeho Airbank účtu.

Důležité upozornění! Svoje heslo nikdy nikomu cizímu nesdělujte. Heslo slouží pouze vám a je ověřením, že účet opravdu patří vám. Nikdo vás o vaše heslo nesmí žádat, dokonce ani pracovníci Airbank. Vaše heslo je tajné i pro samotnou Airbank a vy jediní znáte vaše heslo do Airbank elektronického bankovnictví. Pokud byste někdy měli podezření, že by mohl někdo vaše heslo znát, je lepší si nechat heslo změnit na nové.

Doufáme, že vám náš návod na „Airbank přihlášení na účet“ pomohl.

Air Bank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě) a mezinárodní skupiny Home Credit Group, nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Jedná se o moderní banku 21. století, s pobočkovou sítí a internetovým bankovnictvím nové generace. Banka je pro všechny, kteří využívají běžné bankovnictví a chtějí mít banku, která se k nim bude chovat otevřeně, pravdivě a bude je považovat za zákazníky, ne za čísla. Banka je podle Airbank služba a jako taková by měla být srozumitelná, přehledná a přístupná.  

Zdroj: Airbank

Napsat komentář