Aladin počasí pro každou hodinu

kategorie: Různé | 0

Aladin počasí pro každou hodinu

Aladin počasí pro každou hodinu
Aladin počasí pro každou hodinu
Aladin počasí pro každou hodinu zde

Aladin je oficiální aplikace Českého hydrometeorologického ústavu, které se žádná jiná předpověď počasí nemůže rovnat. Je zde pro všechny, které zajímá opravdová předpověď počasí, která na poli chytrých zařízení nemá obdoby.

Již nemusíte pravidelně sledovat zprávy v televizi, předpověď na internetu či cokoliv dalšího. Aladin je tu pro vás s nejaktuálnějšími předpověďmi a změnami počasí. Díky aplikaci Aladin můžete být kdekoliv a kdykoliv informování o všech podstatných informacích, jež vás ve spojení s počasím mohou napadnout.

Aplikace nabízí pravidelné předpovědi:
  • Teploty
  • Vlhkosti
  • Tlaku
  • Větru
  • Srážek

Obrovskou výhodou aplikace Aladin je bezesporu aktuálnost. Veškeré informace, které jste třeba ráno u předpovědi v televizi získaly, už nemusí být tak úplně aktuální a nepříjemná sprška cestou z práce bez deštníku nepotěší. Aladin vás dokáže zásobovat těmi nejčerstvějšími informacemi, jež se v centru Českého hydrometeorologického ústavu objeví.

Neváhejte tedy aplikace využít. Je zdarma a sami ani netušíte, kdy se kouzelná moc Aladina může hodit právě vám. Tak rychle, jednoduše, levně a aktuálně jste předpověď ještě neměli, hurá tedy do toho. (zdroj: Oficiální popis aplikace)

Aladin počasí pro každou hodinu ke stažení zde.

Pokud používáte zařízení se systémem android, stahujte zde.

Pokud používá zařízení se systémem iOS, pak stahujte zde.

Pokud jste na počítači a hledáte předpověď Aladina, pak jsou pro vás tyto 2 odkazy – aktuální mapy české replubliky (nahoře nutno zaškrtnou požadovanou veličinu), nebo aktuální meteogramy (nahoře je nutné zadat místo, pro které chcete meteogramy zobrazit).

 

Napsat komentář