Aukro.cz aukce – ušetřete při nákupu

kategorie: Různé | 0

Aukro.cz aukce zde

Nevíte, co je Aukro.cz? Nejste si jistí, jak to na aukro.cz chodí? Nevadí! V našem článku „Aukro.cz aukce“ se dozvíte všechny potřebné informace k tomu, abyste i Vy mohli začít dražit své věci a vydělat si tak peníze prodejem nepotřebného zboží či naopak ušetřit při jeho nákupu.

aukro.cz aukce

Aukro.cz aukce – návod

Aukro.cz je největší aukční portál v České republice a jedná se o podobný druh webové stránky jako je například americký Ebay. Aukro.cz může využít kdokoliv, kdo chce něco nakoupit, prodat nepotřebnou věc nebo pokud jste prodejce a nabízíte své nové zboží na prodej.

Předtím, než budete moci na portálu Aukro.cz prodávat či nakupovat se musíte zaregistrovat. Pokud se chcete zaregistrovat nyní, klikněte prosím ZDE. Nahoře si vyberte možnost, jestli chcete založit soukromý účet nebo podnikatelský účet. Vyplňte své kontaktní údaje a pokračujte podle pokynů.

Pokud se rozhodnete na Aukru něco prodat, máte na výběr, jestli chcete prodat věc za pevně danou cenu nebo ho nechat vydražit. Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, můžete dát dražbu buď od 1 koruny, nebo si stanovit částku, od které chcete aby se dražilo. Zamezíte tak tomu, abyste neprodali věc pod vámi stanovenou minimální cenou. Volíte si také délku aukce v rozmezí několika dnů. Dále můžete zvolit cenu „Kup teď „, která umožní, aby si někdo koupil váš předmět i předtím, než uběhne stanovená doba aukce, pokud jste se rozhodli věc vydražit. Pokud se chcete dozvědět více o prodeji na Aukro.cz, přejděte na tento odkaz.

Pokud se rozhodnete pro nákup věci na Aukro.cz, doporučujeme volit ověřené prodejce, případně si přečíst komentáře lidí, co nakoupili od stejného prodejce před vámi, a zjistit, jak byli s nákupem spokojeni. Více o nákupu na Aukro.cz se dozvíte ZDE.

Osobně mám s portálem Aukro.cz velmi dobrou zkušenost a pokud budete vyhledávat jen seriózní prodejce, mohu vám nákup na Aukro.cz doporučit. Při troše štěstí a hledání se zde dá velmi pěkně ušetřit.

Doufám, že se vám náš krátký článek „Aukro.cz aukce“ líbil a pokud budete mít nějaký dotaz, neváhejte se ptám dole v komentářích.

Napsat komentář