Autokelly – vše pro auta

kategorie: Různé | 0
Autokelly
Autokelly    Zdroj: Auto Kelly

Autokelly je společnost, které se zabývá převážně prodejem autodílů a působí na trhu již od roku 1994. Nejvíce je rozšířena v České republice, ale působí také na Slovensku a Bulharsku. Od roku 2010 se firma stala součástí mezinárodní skupiny RHIAG Group.

Autokelly je největším distributorem náhradních dílů a příslušenství v České republice a jejich nabídka je opravdu široká a nabízí skoro vše, co byste mohli pro své auto, dodávku,  nákladní vůz či motocykl potřebovat. A pokud se nemůžete nebo nemáte čas pro díly zastavit, společnost rozváží zboží až šestkrát denně.

Pokud hledáte nejbližší prodejnu Autokelly, seznam poboček naleznete ZDE

Kromě autodílů a automobilového příslušenství nabízí Autokelly také vybavení pro autoservisy a garážové techniky. K tomu navíc nabízí další služby a školení.

V Autokelly si můžete také nechat servisovat váš automobil. Firma disponuje vice než 250 smluvními autoservisi, ve kterých bude o váš vůz dobře postaráno. Pokud byste se rozhodli některý z nich navštívit, na této adrese naleznete seznam všech Autokelly servisů. Před cestou do servisu je dobré se podívat na probíhající akce, které Autokelly pořádá, jelikož můžete i značně ušetřit. Seznam probíhajících akcí naleznete ZDE. Dále je možné využít jejich aplikaci „Moje Garáž„, která je jakousi online servisní knihou.  Bude mít pod dohledem všechny potřebné údaje o vašem vozidle, jako například konec platnosti STK či emisí, termín další pravidelné prohlídky či dokonce platnost lékárničky. Jako nemalý je i možnost ušetřit až 20% z nabídky autodílů a příslušenství.

Jestli jste někdy sháněli náhradní díly, jako například nové stěrače, a kupovali je za draho na čerpacích stanicích, nyní už nemusíte. Stačí navštívit nějakou z prodejen Autokelly nebo si vybrat zboží v jejich e-shopu a nechat si ho dopravit až k vám domů.

Odkaz na stránky společnosti naleznete ZDE.

Doufáme, že vám náš článek pomohl a využijete například nějakou z akcí, které společnost nabízí.

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář