Autosalon prima.tv poslední díl přehrát zdarma

kategorie: Různé | 0
Autosalon Prima.tv poslední díl
Autosalon Prima.tv poslední díl

Autosalon Prima.tv poslední díl přehrát zdarma zde.

Máte rádi auta a zajímají vás automobilové novinky? Pak právě pro vás je určen pořad TV Prima Autosalon. V každém díle jsou pro vás testovány automobilové či motocyklové novinky a další zajímavosti ze světa motorismu.

O pořadu

Už deset let jde na televizi Prima motoristický pořad, který má nejvyšší sledovanost – Autosalon. Skupina expertů v něm testuje automobily, motocykly a zabývá se všemi tématy, které s motorismem souvisí. Nevyhýbají se ani kontroverzním tématům. Zkoušejí dosud nevídané věci. Takže se nebojí sednout do automobilu, který následně nabourá do zdi. Testují i extrémní techniku, která se už ani vozem nazvat nedá.

Stěžejní částí pořadu jsou však testy vozů, které odborníci hodnotí nejen podle jejich ceny či vzhledu, ale také dokážou zjistit jejich skryté přednosti a nedostatky.

Samozřejmostí je představování automobilových novinek, přenosy z velkých autosalonů z celého světa, představování budoucnosti motorismu prostřednictvím konceptů apod.

Pokud se vám pořad Autosalon líbí, můžete se stát jeho fanoušky na facebooku. Zde budete dostávat jako první všechny informace, ale najdete tady i něco navíc. Autoři pořadu se tu dělí s fanoušky o zajímavé postřehy z natáčení i ze svých cest. (Zdroj: TV Prima)

Autosalon Prima.tv poslední díl přehrát zdarma online

Pokud jste nestihli vysílání nějakého dílu v televizi nebo si jej prostě jen chcete pustit znova, tak nezoufejte, odkaz, kde si můžete epizody seriálu Autosalon přehrát, naleznete v odkazu ZDE.

Napsat komentář