Avast free antivirus zdarma ke stažení

kategorie: Rady a Tipy | 0
avast free antivirus zdarma
avast free antivirus zdarma

Nevíte jaký zvolit antivirus program. Chtěli byste vyzkoušet Avast free antivirus zdarma? Pak jste tu správně. Poradíme vám, kde Avast free antivirus zdarma stáhnout a jak ho nainstalovat.

Avast patří mezi nejlepší antivirus programy na trhu. Na celém světě chrání přes 230 milionů zařízení, což je více než kterýkoli jiný antivirus na světě. I díky tomu a má obrovskou základnu pro analýzu virů a dalších druhů nákaz a dokáže tak velmi rychle reagovat na nové hrozby, které ohrožují naše počítače. Avast je na trhu 28 let a za tu dobu posbíral mnoho ocenění jak u nás tak ve světě. Avast nabízí 3 druhy zabezpečení, které se od sebe liší rozsahem ochrany a poskytovaných služeb. Jejich názvu jsou Free Antivirus, Internet Security a Premier. Více se o rozdílech mezi těmito balíčky dozvíte ZDE.

Avast free antivirus zdarma – návod

Pokud se rozhodnete pro základní variantu Avast free antivirus zdarma, nabízíme vám návod, jak si tento antivirus nainstalovat.

  1. Nejprve je nutné si Avast free antivirus zdarma stáhnout zde. Zvolte variantu Free Antivirus a klikněte na stáhnout (na další obrazovce případně zvolte „Stačí mi free antivirus„.
  2. Až se vám soubor dostahuje, otevřete ho a postupujte podle instrukcí programu.
  3. Poté, co program nainstalujete, je nutné Avast free antivirus zaregistrovat.
  4. Registraci provedete tak, že v programu kliknete na zaregistrovat a vyplníte váš email, na který vám přijde potvrzení o registraci. Registraci je nutné každý rok obnovit, ale nebojte, program vás na to sám upozorní.
  5. A to je vše! Nyní je již váš počítač chráněn.

Program není nutné nijak používat, chrání váš počítač aniž byste o něm věděli. Pokud budete chtít váš počítač sami otestovat na výskyt virů, otevřete program a zvolte příslušný test.

Jednou za čas je nutné program aktualizovat, ale opět se nemusí bát, že byste si toho nevšimli, Avast vás na to sám upozorní.

Doufáme, že vám náš návod na Avast free antivirus zdarma pomohl. V případě nejasností zanechte komentář pod článkem.

Napsat komentář