Česká spořitelna servis 24 vstup na účet

kategorie: Různé | 0
Česká spořitelna servis 24 vstup na účet
Česká spořitelna servis 24 vstup na účet      Zdroj: csas.cz

Potřebujete poradit, jak se přihlásit na váš účet u České spořitelny? Pak si přečtěte náš článek „Česká spořitelna servis 24 vstup na účet“ a dozvíte se všechny potřebné informace a odkaz na přihlášení.

Česká spořitelna servis 24 vstup na účet


Pro vstup na váš účet klikněte na tento odkaz. Po zobrazení stránky si zkontrolujte, že na začátku adresního řádku vidíte zelený zámeček. Tím zjistíte, že jste na správné stránce a nehrozí vám žádné nebezpečí zneužití vašeho účtu.

Pro přihlášení na váš účet musíte zadat vaše klientské číslo a heslo. Heslo nikdy nikomu nesdělujte. Slouží pouze pro vaše účely a nikdo jiný by ho neměl znát, ani pracovníci banky. Další možnost je přihlásit se pomocí klientského certifikátu – pro tuto možnost postupujte podle instrukcí na obrazovce.

Po zadání správného klientského čísla a heslo by se vám již měla zobrazit úvodní stránka vašeho účtu.

Pokud se přihlašujete poprvé, je nutné kliknout na „První přihlášení„, zadejte vaše klientské číslo a příslušné pozice vašeho bezpečnostního kódu, který jste obdrželi při zakládání účtu a klikněte na „Přihlásit“. Nyní by měl na váš mobilní telefon dorazit SMS kód, který zadáte do příslušného pole a kliknete na „Odeslat“. Pak si zvolíte nové heslo do vašeho internetbankingu, vyplníte ho do příslušného pole a kliknete na „Nastavit heslo“. Nyní byste již měli být schopni se přihlásit na váš účet pomocí postupu uvedeného výše. Pokud by vám to z nějakého důvodu nešlo, můžete využít pomocného videa, ke kterému se dostanete tak, že kliknete na „Návod k přihlášení“ vedle tlačítka Přihlásit, pak zvolíte „První přihlášení“ a vpravo dole se vám objeví Videonávod na přihlášení.

Doufáme, že vám náš návod „Česká spořitelna servis 24 vstup na účet“ pomohl, v případě nejasností nám můžete zanechat komentář a my se vám pokusíme poradit.

Zde ještě přidáváme odkaz na pobočky bankomaty České spořitelny. Zadejte adresu (klidně přibližnou, např.  pouze město) a zobrazí se vám pobočky či bankomaty ve vybrané oblasti.

 

Napsat komentář