Chance kurzové sázky

kategorie: Různé | 0
Chance kurzové sázky
Chance kurzové sázky

Chance kurzové sázky zde

Hledáte nabídku kurzů sázkové kanceláře Chance a.s.? V našem článku najdete odkaz na to, kde si vsadit a mnoho dalších užitečných informací.

Chance patří mezi tři největší sázkové kanceláře v České republice. Na svět přišla v roce 1991 v moravsko-slezském městě Frýdek-Místek. První pobočka otevřela v Ostravě a dnes najdete Chanci na víc než 200 místech po celé republice. Od roku 2013 je Chance součástí holdingu Tipsport. Vyznavači online a live sázek sestavují své tikety na www.chance.cz, kde je kromě spousty kurzů čeká navíc i široká nabídka streamovaných sportovních utkání. V rámci největší sázkařské komunity v ČR mohou sázející sdílet své úspěchy, tipy na zajímavé tikety, bojovat o goldeny a jiné ceny v mnoha soutěžích a především hledat inspiraci mezi těmi nejlepšími sázkaři.(Zdroj: Chance.cz)

Aktuální nabídku kurzů naleznete ZDE. Dále stačí zvolit datum, pro které sázku hledáte, či přímo konkrétní sport.

Kontrola tiketu, pokud jste si vsadili v nějaké z poboček společnosti Chance, je možná ZDEPodle návodu stačí zadat číslo tiketu (na ukázce modrým písmem) a číslo pobočky (na ukázce červeným písmem). Pokud jste informace zadali správně, mělo by se vám zobrazit vyhodnocení vašeho tiketu.

V případě problémů je možné společnost Chance kontaktovat pomocí jednoho z uvedených způsobů, či se zastavit na kterékoli pobočce. Seznam poboček naleznete pod tímto odkazem.

Doufáme, že vám náš článek „Chance kurzové sázky“ pomohl a našli jste informace, které jste hledali.

Napsat komentář