Chcete být milionářem online soutěž 2016

kategorie: Různé | 0
Chcete být milionářem
Chcete být milionářem online Zdroj: Novaplus

Na televizní stanici Nova se od 6. dubna vrací oblíbený soutěžní pořad Chcete být milionářem s novým moderátorem Markem Vašutem. Zatím byla odvysílaná pouze jedna epizoda, odkaz na stránky pořadu, kde si odvysílané epizody Chcete být milionářem online můžete zdarma shlédnout je ZDE.

Hlavní výhra soutěže je stejná- hraje se o 10 000 000 Kč, ale změnily se některá pravidla podle německé verze pořadu. Soutěžící si na začátku může vybrat, jestli chce hrát klasickou verzi soutěže nebo riskantní. Riskantní verze přidá soutěžícímu možnost využít 4. nápovědu, ale oproti klasické verzi nebude dostupný druhý záchytný bod. Tedy pokud soutěžící odpoví špatně na otázku za 2 500 000 Kč odnese si výhru jen 10 000 Kč.

Novinka v podobě 4. nápovědy v riskantní verzi hry se nazývá pomoc diváka a spočívá v tom, že moderátor vyzve diváky k tomu, aby se postavili, pokud se domnívají, že znají správnou odpověď na otázku. Soutěžící si potom může jednoho diváka vybrat a ten mu sdělí svůj tip. Soutěžící může, ale nemusí na divákovu radu dát, ale pokud se rozhodne této rady využít a odpoví správně, dostane divák odměnu v podobě 5 000 Kč.

Chcete být milionářem online soutěž

Pokud budete sledovat premiérové díly Chcete být milionářem, můžete soutěžit v přímém přenosu o 25 000 Kč. Soutěž spočívá v tom, že budete sledovat obrazovku s pořadem a ve chvíli, kdy se objeví grafická výzva soutěže, musíte zaslat sms zprávu se správnou odpovědí na otázku. Tato sms by měla být ve tvaru NOVA mezera A,B,C nebo D na telefonní číslo 906 11 13. V každé epizodě se bude soutěžit dvakrát o 25 000 Kč. Kdo vyhrál se dozvíte na konci každé epizody.

Pokud byste se chtěli do soutěže Chcete být milionářem online přihlásit, stačí vyplnit a odeslat formulář ZDE.

 

Napsat komentář