Co na to Češi registrace online přehrát zdarma

kategorie: Různé | 6
Co na to Češi registrace online
Co na to Češi registrace online

Co na to Češi registrace online zde

Pokud vás zaujala soutěž Co na to Češi, pak jste tu správně. Na konci článku najdete odkaz a potřebné informace proto, abyste se mohli do této zábavné show přihlásit.

O pořadu Co na to Češi

Co na to Češi je zábavná soutěžní show pro celou rodinu, kterou v roli moderátora provází oblíbený herec a bavič Tomáš Matonoha. V pořadu se proti sobě vždy utkají dva pětičlenné týmy, které se snaží dokázat, že dobře ví, co si o různých otázkách z běžného života myslí Češi. V průběhu hry často nevědomky dochází k vtipným situacím při rychlých a spontánních tipech soutěžících. Co si například myslíte, že nejčastěji odpoví sto Čechů na otázku Co je typické pro Helenu Vondráčkovou? (Zdroj: TV Nova)

O co v pořadu Co na to Češi jde?

Soutěž sestává z několika kol. Na začátku každého kola se proti sobě postaví zástupci jednotlivých týmů, kterým položíme otázku, kterou jsme předtím v průzkumu položili stovce Čechů. První soutěžící, který si myslí, že zná nejčastější odpověď na tuto otázku, zmáčkne tlačítko. Pokud odpoví správně, jeho tým otázku vyhrává. Jestliže však vybere v pořadí jinou než první nejčastější odpověď, hádá zástupce týmu soupeře. V případě, že tipne odpověď, která je v žebříčku nejpopulárnějších odpovědí výše, než odhadoval jeho protihráč, vyhrává otázku jeho tým. Členové týmu, který vyhrál otázku, se pak snaží získat body za další správné odpovědi. Tým s největším počtem bodů z jednotlivých kol postupuje do závěrečného kola, kde má šanci získat až 50 000 Kč! (Zdroj: TV Nova)

Pokud vás tato show zaujala a máte chuť to také zkusit, tak neváhejte a zaregistrujte se!

Co na to Češi registrace ZDE.

Zde ještě odkaz na poslední epizody této show.

 

6 Responses

 1. Petr Medek

  Dobrý den koukám na váš pořad a zaujal mně a rád bych to taky vyzkoušel

 2. Mám zájem hrát .

 3. Dobrý den.
  Chtěla bych se touto cestou zeptat na registraci do vaší soutěže.Zkoušela jsem to na vašem portálu a neukazuje se tam nic jen prázdná stránka.
  Předem děkuji za odpověd.Hamplová

 4. Ivana Haraskova

  Dobry den.Rada bych se zucastnila vasi souteze,kterou sleduji temer denne.Dekuji za odpoved.

 5. Dobrý den,je nás 5 rádi by jsme se přihlásili do Vaší soutěže,Co na to Češi. Jsme parta zahradníků která sleduje Vaši soutěž. Děkuji za odpověď.

Napsat komentář