ČSOB internetbanking přihlášení

kategorie: Různé | 0
ČSOB internetbanking přihlášení
ČSOB internetbanking přihlášení

Pokud nemůžete najít ČSOB internetbanking přihlášení, nic se neděje, my vám poradíme. Níže naleznete odkaz a postup na přihlášení do ČSOB internetbankingu a několik bezpečnostních typů, aby vaše peníze byly v bezpečí.

Odkaz na ČSOB internetbanking příhlášení ZDE

Po kliknutí na odkaz výše se vám objeví v nové záložce obrazovka s přihlášením do ČSOB internetbankingu. Pro přihlášení musíte znát své identifikační číslo a PIN. Obojí jste dostali při založení účtu.  Poté co vyplníte své údaje, klikněte na přihlásit. Nyní by se vám již mělo objevit úvodní stránka vašeho ČSOB internetového bankovnictví s údaji o vašem účtu.

Důležité upozornění. Svůj PIN nikdy nikomu cizímu nesdělujte. PIN slouží pouze vám a je ověřením, že účet opravdu patří vám. Nikdo vás o váš PIN nesmí žádat, dokonce ani pracovníci ČSOB banky. VÁŠ pin je tajné i pro samotnou ČSOB banku a vy jediní znáte vaše heslo do ČSOB internetbankingu.

Pokud budete po přihlášení do ČSOB internetbankingu delší dobu mimo počítač, systém vás sám odhlásí, aby nedošlo ke zneužití vašeho účtu někým cizím. Poté je nutné se znovu přihlásit postupem uvedeným výše.

Zde ještě odkaz na pobočky a bankomaty ČSOB.

 

ČSOB znamená zkratku Československé obchodní banky a.s. a jedná se o jednu z největším bankovních institucí v České republice.  Specializuje se převážně na bankovní služby pro fyzické a podnikatelské subjekty. Banka je dnes vlastněna belgickou bankou KBC, která spadá pod finanční skupinu KBC Group N.V. Na pobočkách banky je též možné získat produkty dalších společností skupiny ČSOB, například produkty Hypoteční banky či Českomoravské stavební spořitelny. 

 

Napsat komentář