Doktor Martin poslední díl přehrát zdarma online

kategorie: Zábava | 0
Doktor Martin poslední díl přehrát zdarma online
Doktor Martin poslední díl přehrát zdarma online

Doktor Martin poslední díl přehrát zdarma online zde.

Česká televize spustila druhou řadu populárního seriálu s Miroslavem Donutil Doktor Martin. Pokud vás zajímají informace a zajímavosti o tomto seriálu, pak jste tu správně. Na konci článku se nachází odkaz na přehrání seriálu Doktor Martin zdarma online.

O seriálu:

Také ve druhé šestnáctidílné řadě se doktor Martin potýká s jedním lékařským případem, zvyká si na nový životní styl v malém podhorském městečku a je vystaven každodenním střetům s místními. Lékařská zápletka je vyprávěná jako napínavý, někdy téměř detektivní případ, který Elinger vyřeší díky svým nadprůměrným schopnostem a inteligenci. Při řešení všech problémů – zdravotních i vztahových – se strohý a napohled arogantní doktor vždy nakonec ukáže jako člověk s dobrým srdcem a silným smyslem pro morálku. To ale ne vždy ostatní hrdinové příběhu poznají. Na rozdíl od diváka, pro kterého tak Elinger vždy zůstává sympatickou a okouzlující postavou. (Zdroj: Česká televize)

Ve druhé sérii se objeví nové postavy. Vilma Cibulková se představí v roli doktorky Edity Sedlecké a Vojta Kotek v roli kuchaře Michala Mejzla.

Seriál Doktor Martin je volnou adaptací původního formátu Doc Martin britské ITV, která jej s velkým úspěchem vysílá již od roku 2004. Seriál byl následně adaptován ve Francii, Španělsku, Německu, Holandsku a Řecku.

Doktor Martin poslední díl přehrát zdarma online

Pokud jste nestihli vysílání nějakého dílu v televizi nebo si jej prostě jen chcete pustit znova, tak nezoufejte, odkaz, kde si můžete epizody seriálu Doktor Martin přehrát, naleznete v odkazu ZDE.

 

Napsat komentář