Dovolená pro seniory 55 dotovaná

kategorie: Různé | 1

Dovolená pro seniory 55 dotovaná

Dovolená pro seniory 55+ dotovaná

Máte zájem jet na dovolenou a chtěli byste ušetřit? Chtěli byste se podívat k moři a je Vám více než 55 let? Pak právě pro Vás je dovolená pro seniory 55 dotovaná.

Dotované zájezdy pro seniory jsou speciálně určené pro osoby starší 55 let. Jedná se o evropský program, do kterého se zapojily určité evropské země a poskytují příspěvek na dovolenou. Např. španělské vláda přispívá pro cestovatele z České republiky částkou 150 Euro, tedy přibližně 4 000 Kč. Každá cestovní kancelář má rozdílné druhy zájezdů a každá země má rozdílnou výši příspěvku. Pro aktuální informace ohledně dovolená pro seniory 55+ dotovaná je nutné kontaktovat příslušnou cestovní kancelář. Většinou již ale bývá cena uvedena po odečtení příspěvku a není tedy nutné o ni nikde žádat.

Dovolená pro seniory 55 dotovaná – příklad cestovních kanceláří

  • Invia – Řecko, Chorvatsko, Itálie, Turecko, Španělsko, Kypr a další
  • 1. cestovní – Řecko, Portugalsko, Norsko, Španělsko a další
  • Dovln –  interaktivní mapa, na které jsou vidět všechny dotované země (možné i pro lidi 50+)
  • Zájezdy – Bulharsko, Maďarsko, Černá Hora, Malta, Francie a mnoho dalších
  • Delfín travel – Menorca, Itálie, Španělsko a další

Pokud jste si nevybrali z výše uvedené nabídky, tak dnes je dotovaná dovolená pro seniory v nabídce většiny cestovních kanceláří a je proto vhodné kontaktovat vaši oblíbenou cestovní kancelář, jestli tyto zájezdy nabízí.

Doufáme, že se Vám náš článek „Dovolená pro seniory 55 dotovaná“ přišel vhod a opět se potkáme u dalšího článku.

One Response

  1. Stanislav

    Dobrý den, s manželkou bychom chtěli příští rok vyrazit na Bali. Chtěl bych se zeptat, jestli se dá sleva uplatnit i u této cestovky Dovolená Bali. Nám obou je už více než 55, proto bych se ještě rád zeptal, jestli se dá sleva uplatnint na oba, tedy na osobu nebo se bude jednat o jednu slevu pro oba.

    Děkuji za odpověd, Stanislav

Napsat komentář