DPP Praha tisk jízdních řádů

kategorie: Různé | 1
DPP Praha tisk jízdních řádů
DPP Praha tisk jízdních řádů Zdroj: DPP

DPP Praha tisk jízdních řádů

Cestujete do Prahy a chcete si dopředu připravit jízdní řády? Odkaz pro tisk jízdních řádů najdete ZDE. V menu na levé straně si vyberete, pro jaký typ dopravy si chcete řád vytisknout (např. metro, tramvaj, autobus,..). Když si vybere např. tramvaj, zobrazí se vám seznam tramvají podle čísel. K tomu abyste si mohli vytisknout správný jízdní řád, musíte znát číslo tramvaje, autobusu apod.

Pokud toto číslo spoje neznáte, tak si nejprve ZDE vyhledejte spojení, které potřebujete a ve výsledku hledání uvidíte číslo spoje autobusu nebo tramvaje, popř. metra.

Jakmile znáte číslo spoje, tak si toto vyberte a uvidíte stránku s jednotlivými zastávkami daného spoje. Vy si vybere tu zastávku, na které budete nastupovat (pozor na výběr správného směru) a po rozkliknutí se vám otevře pdf soubor, kde si již můžete daný jízdní řád vytisknout.

Doufáme, že jsme vše vysvětlili dostatečně srozumitelně i pro ty z vás, kteří se na počítači necítí úplně jistí a že pro vás bude tento návod pro DPP Praha tisk jízdních řádů užitečný.

One Response

  1. […] Předchozí článek DPP Praha tisk jízdních řádů […]

Napsat komentář