Éra přihlášení internetové bankovnictví

kategorie: Různé | 0

Éra přihlášení internetové bankovnictví zde

Pokud nemůžete najít Éra přihlášení, nic se neděje, my vám poradíme. Níže naleznete odkaz a postup na přihlášení do Era internetového bankovnictví a několik bezpečnostních typů, aby vaše peníze byly v bezpečí.

Éra přihlášení internetové bankovnictví  – návod

Přihlášení do internetového bankovnictví Era banky je velmi jednoduché. Na následujícím řádku se nachází odkaz na Éra přihlášení, pokud si přejete přejít na přihlášení nyní.

Odkaz na Éra přihlášení internetové bankovnictví  ZDE

Poté, co kliknete na odkaz, se vám na nové záložce objeví okno pro přihlášení do Era internetbankingu. Pro přihlášení potřebujete znát své uživatelské jméno a vaše heslo. Poté co vyplníte tyto dva údaje klikněte na přihlásit a měla by se vám objevit obrazovka s vaším účtem.

Éra přihlášení internetové bankovnictví

Heslo nikdy nikomu cizímu nesdělujte. Heslo slouží pouze vám a je ověřením, že účet opravdu patří vám. Nikdo vás o vaše heslo nesmí žádat, dokonce ani pracovníci Era banky. Vaše heslo je tajné i pro samotnou Era banku a vy jediní znáte vaše heslo do Era internetbankingu. Pokud byste někdy měli podezření, že by mohl někdo vaše heslo znát, je lepší si nechat heslo změnit na nové a to osobně na jakékoliv pobočce Era banky, například na poště.

Era poštovní spořitelna je obchodní značkou Československé obchodní banky a.s. a v současné době jejich služeb využívá na 2 miliony klientů. Era poštovní spořitelna má nejširší sít poboček v České republice, jelikož se nachází na každé poště. V roce 2016 došla k přejmenování banky pouze ERA, jelikož není jisté, jak to dopadne s propojením pošty a Era poštovní spořitelny. Era má smlouvu s Českou poštou pouze do roku 2017 a není jisté, jestli tato spolupráce bude dále pokračovat. Pokud by spolupráce s Českou poštou nevyšla, nabízejí se dvě možnosti – buď se Era stane převážně internetovou bankou s minimem poboček nebo se pokusí konkurovat samostatně zaběhlým bankám. Druhá možnost je ale méně pravděpodobná, jelikož by Era nabízela skoro stejné služby jako ČSOB. 

Napsat komentář