Euromiliony zkontrolovat – vyhráli jste?

kategorie: Různé | 0

Euromiliony zkontrolovat výsledky

Euromiliony zkontrolovat tažená čísla

Euromiliony zkontrolovat tažená čísla zde

Vsadili jste si u Sazky Euromiliony a zajímá vás, jak váš tiket dopadl nebo vás zajímají další informace, například kdy je další slosování, případně do kdy si musíte vsadit? Pak jste tu správně a všechny potřebné informace, jak vaší sázenku euromiliony zkontrolovat, se dozvíte v našem článku.

Euromilony jsou velmi oblíbenou hrou a se zde hraje o velmi zajímavé výhry v řádech desítek milionů korun. Losuje se vždy 2x týdně, a to konkrétně v úterý a v sobotu večer. Pokud si chcete vsadit ještě v den slosování, musíte to stihnout do 19 hodin. Sázet se dá kdykoli, kromě doby od 00:00 do 1:15, kdy se provádí údržba systému.

Aktuální výši euro jackpotu můžete zjistit ZDE.

Zajímá vás, kolik můžete vyhrát? Euromiliony mají celkem 10 výherních pořadí – čím víc čísel uhodnete, tím víc vyhráváte. Nejvyšší výhru získáte v prvním pořadí, ale i ve druhém můžete stále vyhrát miliony. Abyste získali výhru, stačí uhodnout 2 čísla z 35 a 1 číslo z 5.

Euromiliony zkontrolovat tažená čísla

Euromiliony zkontrolovat tažená čísla

Pokud vás zajímájí aktuálně tažená čísla, pak je najdete pod tímto odkazemVaší sázenku můžete porovnat s taženými čísly, případně pokud chcete vědět přesnou výhru, tak můžete váš tiket vyplnit online ZDE a dole kliknout zkontrolovat sázku a ukáže se vám předpokládaná výhra.

Pokud hledáte výsledky pro jiné datum, než poslední slosování, tak stačí nahoře nad čísly vybrat jiné datum.

Doufáme, že vám náš článek poskytl informace, které jste hledali a zase naše stránky navštívíte.

Napsat komentář