Fiobanka internetbanking přihlášení

kategorie: Různé | 2
Fiobanka internetbanking přihlášení
Fiobanka internetbanking přihlášení     Zdroj: Fio

Fiobanka je dnes ze všech známých bank jedinou českou bankou. Dříve se banka zaměřovala převážně na investiční činnost, ale dnes nabízí také spoustu produktů pro běžné uživatele a podnikatele. Proto také roste zájem o Fiobanka internetbanking, který uživatelům umožňuje spravovat jejich účty a přidružené služby z pohodlí domova. V následujícím textu je uveden návod, jak se do Fiobanka internetbanking přihlásit.

plná penezenka logo1.jpg

Fiobanka internetbanking přihlášení – postup

Pro přihlášení do Fio internetbanking potřebujete mít zřízený účet u Fio banky, dále znát své přihlašovací jméno, které jste si zvolili při zakládání účtu a své heslo, které vám bylo automaticky vygenerováno, případně je možné jej změnit.

Pokud se chcete přihlásit nyní, klikněte ZDE.

Odkaz vás přesměruje rovnou na přihlášení do vašeho elektronického bankovnictví a otevře se vám na nové stránce.

Do pole uživatelské jméno napište vaše uživatelské jméno, které jste si zvolili při zakládání účtu a vaše heslo, které nikdy nikomu cizímu nesdělujte. Heslo slouží pouze vám a je ověřením, že účet opravdu patří vám. Nikdo vás o vaše heslo nesmí žádat, dokonce ani pracovníci Fio banky. Vaše heslo je tajné i pro samotnou Fio banku a vy jediní znáte vaše heslo do Fiobanka internetbanking. Pokud byste někdy měli podezření, že by mohl někdo vaše heslo znát, je lepší si nechat heslo změnit na nové a to osobně na jakékoliv pobočce Fio banky. Na zadání hesla máte 5 pokusů, poté dojde k zablokování přihlášení do konce dne. Tuto dobu není možné nijak zkrátit. Jedná se o opatření proti zlodějům.

Dále je na Fiobanka internetbankig zavedeno bezpečnostní opatření, které vás samo po 5 minutách nečinnosti odhlásí. To má zamezit tomu, aby nikdo neměl přístup k vašemu účtu, ani když se zapomenete odhlásit a odejdete od počítače. Poté co vás takto počítač sám odhlásí budete opět vyzváni, abyste se opět přihlásili. Je tedy nutné znovu zadat své uživatelské jméno a heslo.

Zde je ještě odkaz na pobočky a bankomaty Fio banky.

 

 

2 Responses

 1. Petr Pecha

  Dobry den,
  Dnes jsem se chtěl přihlásit do smart bankingu ale nenašel jsem své papíry na přihlášení do něj. Jak tedy mam pokračovat , když neznám přihlášení.
  Děkuji za pomoc.
  Petr Pecha 10.04.1985

  • Dobrý den,
   nejrozumnější bude zavolat na infolinku vaší banky a oni vám poradí, jak postupovat dál.

Napsat komentář