Flora Olomouc výstavy 2016

kategorie: Zábava | 0
Flora Olomouc výstavy 2016
Flora Olomouc výstavy 2016 Zdroj: Flora-ol

Flora Olomouc výstavy 2016

Na velmi známém výstavišti Flora Olomouc se již tradičně koná jarní Mezinárodní zahradnická výstava Flora Olomouc. Během této nejstarší a největší zahradnické výstavě v České republice navštíví areál ve Smetanových sadech několik desítek tisíc návštěvníků.

Na výstavě se můžete seznámit se spoustou druhů květin a zeleně, můžete se na místě poradit s odborníky na pěstování rostlin a podívat se na pěstitelské úspěchy zkušených zahrádkářů. Na výstavě bude také velký sortiment květin, semen, okrasných dřevin a potřeb pro zahrádkáře.

V rámci výstavy můžete navštívit sbírkové skleníky- palmový, tropický, subtropický a citrusový a kaktusový a přístupná je i botanická zahrada. Vzhledem k tomu, že celé výstaviště se čtyrmi pavilony má rozlohu přes 4000 metrů čtverečních, je třeba si na výstavu vyhradit dostatek času, abyste si v klidu mohli prohlédnout vše, co vás zajímá.

Areál výstaviště naleznete ve Smetanových sadech u historického centra.

Flora Olomouc 2016- Otevírací doba

Výstava se koná od čtvrtka 21. do neděle 24. dubna v rámci tzv. jarní etapy mezinárodní květinové a zahradnické výstavy. Otevírací doba výstavy je každý den od 9 do 18 hodin.

Flora Olomouc 2016- Vstupenky

Vstupenky můžete zakoupit buď online přes internet nebo na místě konání výstavy. Vstupenka koupená přes internet stojí 100 Kč, zakoupená na místě potom stojí 120 Kč. Zlevněná vstupenka pro důchodce nebo studenty stojí 80 Kč. Pro děti od 6 do 15 let stojí vstupné 30 Kč.

Je také možnost si zakoupit rodinné vstupné, které se skládá ze dvou vstupů pro dospělé a až čtyř dětí a toto vstupné stojí 210 Kč. Osoby s průkazem ZTP nebo ZTP/P vstupné hradit nemusejí.

Odkaz na nákup vstupenek online najdete ZDE.

 

Napsat komentář