Internetbanka GE Money přímé bankovnictví

kategorie: Různé | 0
Internetbanka GE Money přímé bankovnictví
Internetbanka GE Money přímé bankovnictví Zdroj: gemoney.cz

Hledáte přihlášení do Internetbanky GE Money? Potřebujete poradit s přihlášením? Pak by vám mohl přijít vhod náš článek „Internetbanka GE Money přímé bankovnictví“, kde vám s tímto poradíme.

Odkaz na Internetbanka GE Money přímé bankovnictví se nachází zde.

Pokud přicházíte na stránky Internet Banky GE Money s jakéhokoli odkazu, vždy si zkontrolujte, že v adresním řádku vidíte zelený zámeček a adresa začíná https. Na internetu se množí odkazy, kdy se podvodníci snaží dostat k vašim přihlašovacím údajům. Své heslo nikdy nikomu cizímu nesdělujte, ani pracovníkům GE Money bank. Heslo slouží pouze vám a nikdo kromě vás by ho neměl znát, aby se omezilo případnému zneužití.

Pro přihlášení je nutné zadat vaše ID a Heslo. Pokud zadáte správné údaje, měla by  se vám zobrazit vaše GE Money přímé bankovnictví, kde již můžete provádět bezhotovostní operace (převody mezi účty, trvalé příkazy, atd.) či jen kontrolovat vaše zůstatky. Pro většinu operací budete muset zadat potvrzovací kód, který vám přijde na váš mobilní telefon formou SMS zprávy, aby ověřil, že prováděnou operaci jste zadali opravdu vy.

Zde se nachází ještě užitečný odkaz na pobočky a bankomaty GE Money banky. Pod vyhledávacím řádkem zvolíte jestli chcete hledat pobočky či bankomaty, případně jiné služby, můžete zvolit přibližnou adresu (například město) a kliknete na „Hledat“. Poté se vám zobrazí výsledky vašeho vyhledávání.

Doufáme, že vám náš článek „Internetbanka GE Money přímé bankovnictví“ pomohl a nebudete mít s přihlášením žádné problémy.

 

 

 

 

 

Napsat komentář