iprima prostřeno tento týden

kategorie: Různé | 0
iprima prostřeno tento týden
iprima prostřeno tento týden Zdroj: iprima.cz

Také sledujete rádi pořad Prostřeno? Nestihli jste poslední díl prostřena? Nebo si jednoduše chcete přehrát oblíbené epizody znova? Na této stránce naleznete odkaz, kde sledovat Prostřeno online a to zcela zdarma.

Iprima prostřeno tento týden- celé epizody ke zhlédnutí online zdarma ZDE. Na stejné stránce naleznete i další videa z pořadu Prostřeno tento týden jako např. vystřižené záběry, bonusy, upoutávky a další.

Prostřeno je zábavný gastronomický pořad, který se nyní vysílá již pátým rokem a jeho oblíbenost a sledovat stále roste. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. 5 naprosto neznámých lidí od pondělí do pátku u sebe doma hostí ostatní členy. Připravit musí vícechodové menu a také zábavu. Navzájem se při tom soutěžící bodově hodnotí, někdy hraje velkou roli nejen kvalita pokrmu a zábavy, ale i strategie jednotlivých soutěžících. Taky aby ne, ve hře je totiž titul Hostitel týdne a 50 000 Kč.

Sledujte na iprima prostřeno tento týden v 17:50 na Primě.

Myslíte si, že umíte vařit? Chcete se přihlásit a zkusit si vyvařit 50 tisíc korun? ZDE naleznete přihlášku do pořadu prostřeno.

A jestli si chcete zkrátit čas při čekání na další díly o vaření, na naší stránce naleznete také tipy a recepty. Zde můžete najít výborný recept na kvašenou zeleninu nebo aktuálně recepty s medvědím česnekem.

Napsat komentář