Já Mattoni poslední díl přehrát zdarma online

kategorie: Zábava | 2
Já Mattoni poslední díl přehrát zdarma online
Já Mattoni poslední díl přehrát zdarma online

Já Mattoni poslední díl přehrát zdarma online zde.

Pokud i vás zaujali ukázky na nový seriál Já Mattoni z produkce České televize, pak zde se dozvíte vše důležité o seriálu, včetně vysílacích časů a dalších informací. Na konci článku se pak nachází odkaz, kde se můžete nechat poslední díl přehrát zdarma online, či některé starší díly, které vám utekly.

První díl měl premiéru v pátek 2. 9. 2016 na obrazovkách ČT1. Já Mattoni je výpravný seriál o čtyřech dílech.

O seriálu:

Polovina devatenáctého století je obdobím revolucí. V rakouském císařství bylo zrušeno poddanství, Darwin dokončil knihu O původu druhůa v Plzni vynalezli plzeňské pivo. Česko se pomalu vyvíjí v průmyslově nejvyspělejší část monarchie. A vedle cukrovarnictví či železáren se v jeho západním křídle, v Karlovarském kraji, začíná rozvíjet další, méně nápadné podnikání. Jeho strůjcem se stává Heinrich Mattoni, zdatný byznysmen, který je ochotný dosahovat svých cílů i za cenu fatálních selhání v osobním životě.

Já, Mattoni zasahuje dlouhý časový úsek, od první poloviny 19. století až do roku 1910, a odehrává se na kolonádách i v nevěstincích Karlových Varů, v Schönbrunnu – vídeňské rezidenci rakouských císařů, v ulicích tehdejší Prahy i New Yorku. Na pozadí podnikatelských úspěchů a soukromých pochybení Heinricha Mattoniho sledujeme proměnu tehdejší společnosti a jejích možností. Motorem seriálu je celoživotní boj dvou silných individualit, Mattoniho a jeho ženy Míny. Boj vrcholící tím, že starý Matttoni, nemocný a v horečkách, ztrácí vládu nad svým impériem ve prospěch své energické, mocichtivé ženy. Stařec, obklopený vyčkávající rodinou, bojuje. A nachází překvapivou zbraň – pravdu o svém životě, která je pro jeho nejbližší, ale i pro celou tehdejší společnost, hříšně nepřijatelná.

V rámci děje, který se odehrává na ploše šedesáti let, se v hlavní roli Heinricha Mattoniho objeví hned tři herci – Alois a David Švehlíkovi a teprve šestnáctiletý Jáchym Novotný. Manželku Heinricha Mattoniho ztvárňují Tatiana Vilhelmová a Taťjana Medvecká. Objeví se v něm i řada dalších předních českých herců. Natáčení výpravného seriálu probíhalo zejména v exteriérech, tvůrci navštívili přes sto dvacet lokací, například v Praze, Žatci, Karlových Varech, Kroměříži, Rakousku nebo Německu, kde se odehrávají scény z Long Islandu. V seriálu bylo obsazeno sto sedmdesát hereckých rolí a na place se vystřídalo přes tři tisíce komparzistů. Bylo použito 1200 kostýmů, které kostymérka Andrea Králová musela přizpůsobit obdobím od biedermeieru až po secesi. (Zdroj: Česká televize)

Já Mattoni poslední díl přehrát zdarma online

Pokud jste nestihli vysílání nějakého dílu v televizi nebo si jej prostě jen chcete pustit znova tak nezoufejte, odkaz, kde si můžete epizody seriálu Já Mattoni přehrát, naleznete v odkazu ZDE.

2 Responses

  1. Marie Ungrová

    Dojemné úchvatné neopakovatelné DIKY

  2. Petr Kalbfell

    Životní příběh,konstruovaný na základních skutečnostech,výborně obsazený,-jednoduše -pro mne nádherné a fantastické – děkuji

Napsat komentář