Korunka výsledky losování

kategorie: Různé | 0

Korunka výsledky losování zde

Hledáte aktuálně vylosovaná čísla v loterii Korunka? Nevíte kde je máte hledat?V našem článku Korunka výsledky losování se to dozvíte.

korunka výsledky losování

Korunka výsledky losování ZDE.

Pokud kliknete na odkaz s Korunka výsledky losování, objeví se vám nová stránka s výsledky posledního losovaného týdne. Pokud budete chtít zvolit jiný týden, klikněte vlevo na požadovaný týden a zobrazí se vám výsledky daného týdne. Pokud vás budou zajímat Korunka výsledky losování jiného roku, zvolte v poli „Výsledky losování za rok“ příslušný rok, který vás zajímá a pak opět příslušný týden v daném roce.

Kontrola přímo VAŠEHO TICKETU ZDE.

Poté, co se vám otevře nové okno, zadejte číslo ticketu a čas přijetí. Na spodní části najdete číslo ticketu (jedná se o část před lomítkem) a nad čárovým kódem vpravo najdete čas přijetí ticketu. Je důležité zadat čas na vteřiny přesně.  Jestli zadáváte přesná čísla si můžete zkontrolovat na následujícím obrázku.

korunka výsledky losování
Korunka výsledky losování

Korunka je výherní loterie, v níž se z čísel 1 až 49 každý den losuje 6 výherních čísel. Losování probíhá dvakrát každý den a dělí se na odpolední a večerní slosování. Odpolední slosování je možné sázet do 14:00 a večerní slosování do 18:00.

Důležité informace ohledně Korunka losování:

  • O svojí výhru se nikdy s nikým nedělíte – všechny výhry jsou vždy předem známé.
  • Na výhru vám stačí uhodnout pouze jedno číslo!
  • Korunka umožňuje uplatnit vlastní herní strategii a expertní odhad.

Pokud jste tuto soutěž ještě nikdy nezkusili a máte zájem, více informací se dozvíte přímo na stránkách loterie Korunka.

 

Napsat komentář