Masterchef poslední díl přehrát zdarma online

kategorie: Zábava | 0
Masterchef poslední díl
Masterchef poslední díl

Také jste nadšení, že se vrátil kuchařský pořad Masterchef Česko s druhou sérií? Masterchef poslední díl přehrát zdarma na našich stránkách zde.

Druhá série pořadu Masterchef již odstartovala a celkem bude mít 24 epizod. Porotci budou i v druhé sérii Marek Fichtner, Miroslav Kalina a Marek Raditsch. Pořad se vysílá každé pondělí a středu ve 20:20. Ale pokud vám Masterchef poslední díl nebo některé ze starších epizod utekly tak nezoufejte, všechny odvysílané epizody tohoto pořadu naleznete v odkazu v našem článku.

Masterchef poslední díl přehrát zdarma online

Všechny odvysílané epizody tohoto pořadu naleznete v odkazu ZDE. Na stejné stránce naleznete také spoustu dalších bonusových videí, rozhovorů a perliček ze zákulisí této skvělé show.

Celosvětovou kuchařskou soutěž Masterchef nejvíce proslavil fenomenální britský kuchař Gordan Ramsey, jehož restaurace se pyšní několika michelinskými hvězdami.

Pokud máte rádi vaření, tak nezapomeňte navštívit naši sekci Vaření a recepty, kde můžete najít vyzkoušené a hlavně skvělé recepty, na kterých si pochutnáte.

Napsat komentář