Miley Cyrus porotcem Voice!

kategorie: Zábava | 0
Miley Cyrus porotcem Voice
Miley Cyrus porotcem Voice     Zdroj: Instagram

Známá rebelka a provokatérka Miley Cyrus porotcem Voice. Miley Cyrus, která začínala svojí kariéru jako nevinná Hannah Montana, bude novým porotcem v americké pěvecké soutěži The Voice, která je na našich obrazovkách známá jako Hlas. Měla by nahradit Christinu Aguileru, která se rozhodla věnovat pracovním a mateřským povinnostem.

Miley je v posledních letech známá spíše svým nevybíravým chováním, kdy se nebojí celému světu ukázat každou část svého těla. Přesto jí byla nabídnuta tato velmi lukrativní práce – porotci si za jednu sezónu přijdou na několik milionů dolarů.

Dalšími porotci zůstávají Adam Levine a Blake Shelton, kteří se účastnili zatím každé sezóny. Nad posledním porotcem zatím visí otazník, ale má se za to, že Pharrell Williams soutěž opustí a na jeho místo se posadí talentovaná Alicia Keys, která již v soutěži působila jako poradce v minulých sezónách.

Necháme se překvapit, jak se nám bude Miley v televizi prezentovat. Udrží své chování na uzdě nebo se bude snažit nadále šokovat a vnucovat nám své přednosti?

Na to si budeme muset počkat do září…

Napsat komentář