Modrý kód poslední díl přehrát zdarma

kategorie: Zábava | 1
Modrý kód poslední díl přehrát zdarma
Modrý kód poslední díl přehrát zdarma

Modrý kód poslední díl přehrát zdarma zde.

Modrý kód je nový seriál, který vysílá televize Prima každé pondělí a středu od 20:15. Dramatický seriál se odehrává v prostředí urgentního příjmu nemocnice Rubava. Právě urgentní příjem je srdcem této nemocnice, je to místo, kde s vyhlášením modrého kódu pro nadstandardní situace, začíná boj o život. Všechny příběhy v tomto seriálu jsou inspirovány skutečnými událostmi. Na přípravě seriálu se podílí také také tým odborných poradců z řad lékařů a záchranářů, aby byla zaručena reálnost a autenticita příběhu.

Modrý kód poslední díl přehrát zdarma

Pokud vám některý díl utekl nebo si jej jen chcete pustit znovu, odkaz kde si můžete Modrý kód poslední díl přehrát zdarma naleznete ZDE. V odkazu naleznete všechny odvysílané epizody, které můžete online shlédnout.

V seriálu Modrý kód hraje spousta známých herců. V hlavní roli se představí Martin Němec (jako chirurg MUDr. David Hofbauer) a Sabina Laurinová (jako vrchní sestra Marie Černá). V dalších rolích se objeví Eva Josefíková (jako MUDr. Lucie Krutinová), Roman Zach (MUDr. Roman Nikolajev Vilkin), JIří Štěpnička (MUDr. Jiří Bojan), Igor Chmela (MUDr. Viktor Žák), Kateřina Brožová, Lenka Zahradnická, Sandra Nováková, Štěpán Benoni, Roman Skamene, Eva Burešová, Ondřej Rychlý a další. Zatím je natočená první řada seriálu, která bude mít 80 dílů.

 

One Response

  1. Hana Sattout

    Dobry den
    Pobyvam prechodne v libanonu a Velma rada bych videa listopadove diily serialu

Napsat komentář