Moje Komerční banka – přihlášení do Moje KB

kategorie: Různé | 0
Moje Komerční banka
Moje Komerční banka Zdroj: mojebanka.cz

Nevíte, kde se připojit do svého internetového bankovnictví Komerční banky? V našem článku „Moje Komerční banka – přihlášení do Moje KB“ vám poradíme jak na to.

Připravte si svůj certifikát pro přihlášení do aplikace Moje Komerční banka a své heslo. Bez toho nebude možné se přihlásit.

Zde se přejděte na přihlášení do Moje Komerční banka internetového bankovnictví.

Podle obrázku v úvodu článku vložte svůj certifikát a poté zadejte své heslo. Tento krok slouží k ověření, že se jedná opravdu o vás, kdo se snaží přihlásit do internetového bankovnictví Moje Komerční banka. Své heslo nikdy nikomu cizímu nesdělujte, ani pracovníkům Komerční banky. Pokud se přihlašujete na jiném počítači než obvykle, bude vám ještě zaslána SMS zpráva s kódem, který budete muset zadat pro finální ověření vaší osoby. Toto slouží pro případ, kdyby vám někdo odcizil váš certifikát spolu s vaším heslem a chtěl by se připojit k vašemu účtu z místa, kde se vy obvykle nepřihlašujete. Vám přijde SMS zpráva s kódem, bez kterého se zloděj nebude moci přihlásit a vy budete vědět, že je něco špatně.

Po úspěšném vložení certifikátu a hesla by se vám již měla objevit úvodní stránka vašeho bankovnictví, kde již můžete provádět bezhotovostní operace nebo jen kontrolovat aktuální zůstatky na vašich účtech.

Doufáme, že vám náš článek „Moje Komerční banka – přihlášení do Moje KB“ pomohl a nebudete mít žádný problém s přihlášením. V opačném případě nám můžete zanechat komentář a my se vám pokusíme poradit.

Napsat komentář