Moneta money bank internetové bankovnictví

kategorie: Různé | 1
Moneta money bank internetové bankovnictví
Moneta money bank internetové bankovnictví

Pokud hledáte Moneta money bank internetové bankovnictví, odkaz naleznete na našich stránkách zde.

Nejprve však několik poznámek, týkajících se bezpečnosti při přihlašování do internetového bankovnictví (toto platí pro jakékoliv internetové bankovnictví). Pokud přicházíte na stránky Moneta money bank z jakéhokoli odkazu, vždy si zkontrolujte, že v adresním řádku vidíte zelený zámeček a adresa začíná https. Na internetu se množí odkazy, kdy se podvodníci snaží dostat k vašim přihlašovacím údajům. Své heslo nikdy nikomu cizímu nesdělujte, ani pracovníkům GE Money bank. Heslo slouží pouze vám a nikdo kromě vás by ho neměl znát, aby se omezilo případnému zneužití.

Moneta money bank internetové bankovnictví naleznete v odkazu ZDE.

Pro přihlášení je nutné zadat vaše ID a Heslo. Pokud zadáte správné údaje, měla by  se vám ukazát vaše Moneta money bank internetové bankovnictví, kde již můžete provádět všechny bezhotovostní operace (převody mezi účty, trvalé příkazy, atd.) nebo si zde můžete jen zkontrolovat zůstatek na vašem účtu. Pro většinu operací, které budete provádět přes internetové bankovnictví, budete muset zadat potvrzovací kód, který vám přijde na váš mobilní telefon formou SMS zprávy. Toto slouží k potvrzení, že danou operaci zadáváte skutečně vy.

Také by se vám mohl hodit následující odkaz, kde můžete najít pobočky a bankomaty Moneta Money banky. Pod vyhledávacím řádkem zvolíte jestli chcete hledat pobočky či bankomaty, případně jiné služby, můžete zvolit přibližnou adresu (například město) a kliknete na „Hledat“. Poté se vám zobrazí výsledky vašeho vyhledávání.

Doufáme, že vám náš článek „Moneta money bank internetové bankovnictví“ pomohl a nebudete mít s přihlášením žádné problémy.

One Response

  1. Dobrý den ztratila jsem mobil kde jsem měla mobilní banku stáhla jsem si to do nového ale nevím své ID dá se nějak zjistit? Dekuji

Napsat komentář