Mordparta poslední díl přehrát zdarma online

kategorie: Zábava | 0
Mordparta poslední díl přehrát zdarma online
Mordparta poslední díl přehrát zdarma online

Mordparta poslední díl přehrát zdarma online zde.

Pokud i vás zaujal nový kriminální seriál televize Prima Mordparta, vše důležité o seriálu, včetně odkazu, kde si můžete přehrát díly online a zdarma naleznete na konci našeho článku.

Mordparta je kriminální seriál, který se začal vysílat od 28. srpna každou neděli ve 20:15 na Primě. Děj tohoto seriálu je zasazen do oddělení obecné kriminality úřadu justiční a kriminální police v krajském městě. V každé epizodě se bude řešit nový případ, ale zároveň se bude v ději seriálu řešit problémy detektivů a tyto dějové linky se budou řešit v průběhu celého seriálu. Nálada seriálu bude podobná severským detektivkám (bude velmi ponurá a temná) a případy, které budou vyšetřovatelé řešit budou velmi drsné a brutální.

Obsazení seriálu je také velmi zajímavé, v hlavních rolích se představí skvělý Jiří Bartoška (jako vyšetřovatel Colombo), Markéta Plánková (jako vyšetřovatelka Naďa), Vojta Kotek (jako vyšetřovatel Kája), Pavel Batěk (jako vyšetřovatel Pavla), Jiří Bábek (jako šéf oddělení Milan).

Mordparta poslední díl přehrát zdarma online.

Pokud jste nestihli vysílání nějakého dílu v televizi nebo si jej prostě jen chcete pustit znova, nezoufejte, odkaz kde si můžete epizody seriálu Mordparta přehrát naleznete v odkazu ZDE.

 

Napsat komentář