Nejdražší hotely na světě

kategorie: Lifestyle | 0

Většina z nás plánuje dovolenou s ohledem na svoji peněženku. Celý rok pracujeme a šetříme na to, abychom si potom dopřáli 2 týdenní odpočinek ideálně někde u moře, popř. ti chudší z nás třeba u rybníka. V tomto článku vám ukážeme nejdražší hotely na světě, kde se ubytovávají ti, kteří šetřit nemusejí. Takže kdybyste náhodou zdědili nebo vydělali pár milionů navíc, zde máte pár tipů pro inspiraci, v jakých hotelech se ubytovat.

Nejdražší hotely na světě
Nejdražší hotely na světě Zdroj: Lagonissiresort.gr
[nextpage title=“5. Atlantis Resort Hotel (Dubai a Bahamy)“]Noc v tomto hotelu stojí cca 24 000 USD, což už se na peněžence projeví. Celý hotel stojí na uměle vytvořeném ostrově a můžete zde najít jeden z nejohromnějších vodních parků na světě.

Nejdražší hotely na světě
Nejdražší hotely na světě  Zdroj: marriot.com
[nextpage title=“4. President Wilson (Švýcarsko)“]Za noc v tomto hotelu zaplatíte cca 31 500 USD.

Nejdražší hotely na světě
Nejdražší hotely na světě  Zdroj: Booking.com
[nextpage title=“3. Four Seasons Hotel (Manhattan, New York)“]Za noc zde zaplatíte 32 500 USD. Tento hotel se stal symbolem luxusu a bohatství na Manhattanu, koneckonců je z něj nejlepší výhled na „město, které nikdy nespí“.

Nejdražší hotely na světě
Nejdražší hotely na světě Zdroj: Fourseason.com
[nextpage title=“2. Palms Casino Resort Hotel (Las Vegas)“]Za noc v tomto hotelů zaplatíte 38 000 USD. Pokud máte k dispozici ideálně neomezené bohatství a máte kladný vztah k drobnému (i většímu) hazardu, tento hotel je ideální místo pro vás. Bohužel je ale dost pravděpodobné, že by vás obral některý z profesionálních hráčů pokeru, kteří mají tento hotel také v oblibě.

Nejdražší hotely na světě
Nejdražší hotely na světě Zdroj: Palms.com
[nextpage title=“1. The Grand Resort Lagonissi (Athény, Řecko) „]Noc v nejdražším hotelu na světě stojí asi 47 500 USD, což je v přepočtu na koruny necelý milion a čtvrt. Vzhledem k tomu, že většina obyčejných smrtelníků má problém vydělat tuto částku za několik let, tak sem jezdí převážně celebrity a bohatí byznysmeni, kteří si zde užívají nádherného výhledu, luxusních aut a nejlepšího jídla.

Nejdražší hotely na světě
Nejdražší hotely na světě  Zdroj: Lagonissiresort.gr

 

Napsat komentář