Nemocnice Motol poslední díl přehrát zdarma

kategorie: Různé | 5
Nemocnice Motol poslední díl
Nemocnice Motol poslední díl Zdroj: iprima

Nový seriál televize Prima Nemocnice Motol běží v televizi každý čtvrtek od 20:15 hodin. Pokud vás seriál zaujal a nestihli jste nějaký díl nezoufejte, ZDE najdete všechny epizody seriálu Nemocnice Motol poslední díl a můžete si je přehrát zdarma.

Seriál Nemocnice Motol zařadila televize Prima do svého vysílání začátkem března. Seriál je ve své podstatě něco mezi dokumentem a reality show. V každé epizodě (celkem bude 18 epizod) diváci mohou vidět skutečné příběhy pacientů s různými diagnózami, příběhy lékařů či závažné případy z urgentního příjmů naší největší nemocnice. Vzhledem k tomu, že diváci uvidí takříkajíc z první ruky všechny aspekty jednotlivých případů, ale zároveň péče o pacienta má vždy přednost, vyžadovalo natočení takto kvalitního seriálu opravdu obrovské nasazení všech- od doktorů, přes pacienty až po tvůrce tohoto pořadu.

Diváci uvidí příběhy pacientů s nejrůznějšími diagnózami- uvidí pacienty z oddělení chirurgie, kardiologie, kardiochirurgie, traumatologie, interního oddělení, ortopedie, neurologie, onkologie či porodnice. Uvidí také příběhy dětských pacientů a jejich rodin. Některé případy, které diváci uvidí, jsou velmi závažné a jde v nich doslova o život.

Pokud vás seriál zaujal tak ZDE je odkaz na všechny epizody nemocnice Motol poslední díl přehrát zdarma. Můžete si tak přehrát zdarma všechny dramatické epizody tohoto nového seriálu.

5 Responses

  1. […] Předchozí článek Nemocnice Motol poslední díl přehrát zdarma […]

  2. Rudolfová Marie

    Nemocnice Motol díl ze 7. 4. 2016, operace kyčelního kloubu

  3. Dobrý den,

    kde najdu prosím poslední díl z 28.4.2016??? Děkuji

    • Dobrý den, poslední díl ještě není na stránkách k dispozici bude v během několika příštích dnů.

Napsat komentář