Nemocnice Motol seriál

kategorie: Zábava | 0
Nemocnice Motol seriál
Nemocnice Motol seriál Zdroj: iprima

Také jste si oblíbili Nemocnice Motol seriál? Ten se začal vysílat začátkem března a můžete jej vidět na televizi Prima každý čtvrtek ve 20:15.

Pokud jste nějaký díl nestihli nebo vás některý díl zaujal natolik, že si chcete epizodu pustit znovu, ZDE najdete odkaz na všechny epizody Nemocnice Motol seriál a můžete si je zdarma přehrát.

Nemocnice Motol seriál je dramatický dokument až reality show, která se odehrává v naší největší fakultní nemocnici. Všechny příběhy pacientů či doktorů, které uvidíte, jsou pravdivé. Tyto příběhy se odehrávají v různých časových obdobích, někdy se jedná o desítky minut, ale většinou příběh pokrývá časové období pár týdnů. V některých případech budeme sledovat pacienty i několik měsíců. Příběhy pacientů uvidí diváci od první chvíle, kdy přišel do nemocnice s nějakým problémem, následně uvidí proces diagnostiky a různé vyšetřovací metody, hospitalizaci pacienta a následné léčení a propuštění pacienta domů.

Některé případy jsou méně závažné, v jiných jde doslova o život a jsou velmi dramatické. Tyto případy se odehrávají na všech možných oddělení nemocnice, včetně oddělení dětského. Uvidí také oddělení urgetního příjmu, kde se odehrávají někdy až akční případy.

Tento seriál vyžadoval obrovské nasazení nejen pacientů a lékařů, ale i celého štábu. Nepochybně se ale vše vyplatilo a divák tak může vidět jedinečný pohled do fungování Nemocnice Motol seriál.

 

Napsat komentář