Ohnivé kuře poslední díl přehrát zdarma

kategorie: Zábava | 7

Ohnivé kuře poslední díl přehrát zdarma zde. 

Seriál Ohnivé kuře se vysílá každé pondělí a středu ve 20:15. Pokud nestihnete nějakou epizodu nezoufejte. Epizody seriálu Ohnivé kuře poslední díl přehrát zdarma naleznete v odkazu na konci článku.

Ohnivé kuře Zdroj: iprima.cz
Ohnivé kuře Zdroj: iprima.cz

Ohnivý kuře je komediální seriál, který se začal vysílat na televizi Prima od března 2016. Jedná se o seriál z prostředí gastronomie. Vypráví o dvojici kamarádů, hrají Jakub Prachař a Jan Dolanský, kteří se přestěhovali do města Janovy Lázně, kde začnou provozovat hospodu. Bohužel na místě zjistí, že mají v městečku velkou konkurenci.

Cukrárnu na náměstí, kterou provozují Klára s Verunou (hrají Kristýna Leichtová a Lucie Polišenská). Klára je z rodiny Tréblů, která vlastní hotel Grand. S rodinou se kvůli svému těhotenství v 17 letech nepohodla a od té doby se s nimi nestýká. Dnes vychovává svoji, již jedenáctiletou dceru Dianu sama.

Hospodu U Slepiček, což je rodinný podnik, který vede Manka Slepičková s bratrem Jardou a jeho manželkou Malvínou (hrají Michal Suchánek, Lenka Krobotová a Linda Rybová).

Další zavedený podnik v městě je hotel Grand. Jeho majitelem je Karel Trébl, ale z důvodu jeho nemoci se o hotel stará jeho syn s manželkou a vnukem, do dění v hotelu také zasahuje servírka Soňa. (hrají Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, David Gránský, Barbora Seidlová).

Epizody Ohnivé kuře poslední díl přehrát zdarma můžete shlédnout online ZDE

7 Responses

 1. KAREL HULINSKÝ

  SERIAL OHNIVÉ KUŘE JE NEJLEPŠÍ SERIAL V POSLEDNÍ DOBĚ.

 2. Věřím, že kluci konkurenci přemůžou a nakonec si ten vlastní steakhouse otevřou!

 3. Sledovat Ohnivé kuře je pro mne relax, pobaví a zasměju se od srdce. Výborné herecké výkony.

 4. Jo,jeto fakt dobrý

 5. Anna Knazovická

  Rada si pozriem Ohnivé kuře, je to oddych a zábava. Všetkých pozdravujem, len keby neboli tie reklamy, ale za tie vy nemôžete.
  Zdraví Vás Anka zo Slovenska.

 6. Vladislav Kornalík

  Super pořad.Jen by se to nemělo kazit 3X uvedenou přiblblou,stejnou reklamou.Je tak dlouhá skoro jako polovina pořadu. důchodce

 7. super serial

Napsat komentář