Ohnivé kuře poslední díl prima play

kategorie: Různé | 0
Ohnivé kuře poslední díl prima play
Ohnivé kuře poslední díl prima play

Ohnivé kuře poslední díl epizody online zdarma zde

Seriál Ohnivé kuře se vysílá každé pondělí a středu ve 20:15. Pokud nestihnete nějakou epizodu nezoufejte, na konci článku naleznete odkaz, kde si můžete seriál pustit online zdarma.

Ohnivé kuře je komediální seriál, který se začal vysílat na televizi Prima od března 2016. Jedná se o seriál z prostředí gastronomie. Vypráví o dvojici kamarádů, hrají Jakub Prachař a Jan Dolanský, kteří se přestěhovali do města Janovy Lázně, kde začnou provozovat hospodu. Bohužel na místě zjistí, že mají v městečku velkou konkurenci.

Cukrárnu na náměstí, kterou provozují Klára s Verunou (hrají Kristýna Leichtová a Lucie Polišenská). Klára je z rodiny Tréblů, která vlastní hotel Grand. S rodinou se kvůli svému těhotenství v 17 letech nepohodla a od té doby se s nimi nestýká. Dnes vychovává svoji, již jedenáctiletou dceru Dianu sama.

Hospodu U Slepiček, což je rodinný podnik, který vede Manka Slepičková s bratrem Jardou a jeho manželkou Malvínou (hrají Michal Suchánek, Lenka Krobotová a Linda Rybová).

Další zavedený podnik v městě je hotel Grand. Jeho majitelem je Karel Trébl, ale z důvodu jeho nemoci se o hotel stará jeho syn s manželkou a vnukem, do dění v hotelu také zasahuje servírka Soňa. (hrají Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, David Gránský, Barbora Seidlová).

Ohnivé kuře poslední díl– epizody seriálu si můžete přehrát v odkazu ZDE

Napsat komentář