Olympiáda 2016 program

kategorie: Zábava | 0
Olympiáda 2016 program
Olympiáda 2016 program

Olympiáda 2016 program

Jestliže už se také nemůžete dočkat olympiády a zajímá vás program jednotlivých sportovních událostí, zde jej najdete.

Letní olympijské hry (oficiální název zní Hry XXXI. olympiády) se budou konat od 5. srpna 2016 do 21. srpna 2016. Jsou to již v pořadí 31. olympijské hry pořádané Mezinárodním olympijským výborem. Budou se odehrávat v brazilském Rio de Janeiru a jsou to vůbec první olympijské hry v Jižní Americe. Bude se soutěžit celkem o 306 sad medailí v 28 sportech (nově se na olympiádu vrací také golf a rugby). Jednotlivé soutěže budou probíhat na některém z následujících sportovišť: Barra Olympic Park, Maracana, Copacabana, Deodoro popř. na stadionu mimo Rio budou probíhat fotbalové zápasy a také zahajovací a zakončovací ceremoniál.

Olympiáda 2016 program

Olympiáda 2016 program
Olympiáda 2016 program

DETAILNÍ PROGRAM NA KAŽDÝ DEN OLYMPIÁDY NALEZNETE NA NAŠÍ STRÁNCE ZDE.

O tom, že tyto olympijské hry budou přinejmenším zajímavé nemusíme ani trochu pochybovat. Vždyť hry ještě ani nezačaly a už se vyrojilo pár skandálů jako např. doping ruských atletů a jejich následné vyřazení, zika virus, díky kterému se olympijských her nezúčastní sportovci jako Tomáš Berdych, Simona Halepová nebo Milos Raonic nebo nevyhovující ubytování v olympijské vesnici, na které si stěžovali někteří ze sportovců.

Olympiádě v Riu se budeme na našich stránkách nadále věnovat a budete zde moci najít spoustu zajímavostí či aktuálních výsledků.

Za Českou republiku bude soutěžit téměř stejný počet sportovců, jako na olympiádě v Londýně, kde českých sportovců závodilo 133. Vlajkonoše na zahajovací ceremoniál vyberou sami sportovci.

Pokud byste chtěli do Ria přijet a fandit našim sportovcům osobně, je možné zakoupit vstupenky prostřednictvím cestovních kanceláří ČEDOK, IBTravel a SLAN tour. Můžete si zakoupit jednotlivé vstupenky nebo zájezdové balíčky. Kromě návštěvy sportovních akcí bude v ceně zahrnuto také ubytování popř. možnost výletů do amazonského pralesa nebo k vodopádům Iguacu. Více informací naleznete na jednotlivých stránkách cestovních kanceláří- ČEDOKIBTravelSLAN tour.

Napsat komentář