Penny leták aktuální leták

kategorie: Různé | 0
Penny leták aktuální leták
Penny leták aktuální leták Zdroj: Penny.cz

 

Penny leták aktuální leták najdete na stránkách Penny k nahlédnutí či ke stažení ZDE

Společnost Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE. V České republice je více než 350 prodejen Penny Market.

 

Praktické informace:

Otevírací doba prodejen je: Pondělí- Neděle 7:00-20:00

Pro ty, co v Penny nakupují pravidelně je velmi výhodné se zaregistrovat do programu Penny Karta, který má velmi výhod.

  • Můžete nakupovat zboží za ještě nižší ceny
  • Každý týden nabízí další levnější zboží
  • Různé věrnostní akce

Získání Penny Karty je velmi jednoduché, stačí vyplnit formulář na prodejně, odevzdáte jej u pokladny a obratem dostanete Penny Kartu.

Penny leták aktuální leták
Penny Karta Zdroj: Penny.cz

Kromě potravin naleznete v Penny marketu i drogistické zboží. Mimo to nabízí ještě spotřební zboží dle aktuální nabídky jako např. polštáře, matrace, župany, pelíšky a hračky pro domácí mazlíčky, deky, prostěradla a jiné. Většina výrobků v Penny market pochází z České republiky.

Mimo klasické slevové akce nabízejí také akce v rámci programu Výrobky měsíce, kde naleznete zboží ve speciální nabídce např. 1+1 zdarma apod.

Na prodejně Penny market je možné se také domluvit na dovozu zboží do domu.

Na pokladnách je nyní také možnost si vybrat hotovost v rámci programu Cash back.

Aktuální spustila společnost Sazka na stovkách pokladen Penny market novou akci nazvanou Loterie na pokladnách. Sázející tak mohou vsadit číselné loterie Sportka, Šťastných 10 a Euromiliony přímo na pokladně.

Penny market je také partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. V praxi to znamená, že při platbě AXA kartou v prodejnách Penny market mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus ve výši 4% na svůj penzijní účet při každém nákupu kartou nad 500 Kč.

Penny market také jako jeden z mála supermarketů má vlastní Rádio, které vám zpříjemní nakupování v prodejnách. Často také nabízí v Rádiu různé soutěže o hodnotné ceny.

Napsat komentář