Plná peněženka recenze- Jak vydělat peníze na internetu

kategorie: Rady a Tipy | 0

Plná peněženka recenze

Plná peněženka je nový tzv „cash back“ portál, v překladu „peníze zpět“. V našem článku se dozvíte všechny důležité informace o tom, jak Plná peněženka funguje, jak se zaregistrovat a jak si nechat vyplatit odměny.

Plná peněženka recenze- JAK TO FUNGUJE 

Princip je velmi jednoduchý. Po registraci na stránce Plná peněženka si vyberete jakýkoliv z obchodů v nabídce a provedete váš nákup. Po potvrzení vašeho nákupu (do dvou dnů, ale většinou z naší praxe to trvá cca hodinu) se vám zaregistruje odměna na váš účet na plné peněžence. Čím více nakupujete, tím větší jsou vaše odměny. A jelikož každý z nás stejně nakupuje potraviny, léky, oblečení atd., proč to nedělat přes odkaz z plné peněženky a nevydělat tak jednoduše peníze při nakupování.

Plná peněženka recenze- JAK SE ZAREGISTROVAT

Registrace je velmi jednoduchá a dostanete za ni odměnu 50 Kč. Po kliknutí na odkaz ZDE vyplníte v modrém formuláři váš email a kliknete na „Vytvořit účet zdarma“. Poté vám přijde na zadanou emailovou adresu potvrzovací email a aby byla vaše registrace dokončena, musíte kliknout na odkaz v tomto emailu. Poté je váš účet potvrzený a vy můžete začít nakupovat.

Plná peněženka recenze- JAK NAKUPOVAT NA PLNÉ PENĚŽENCE

Na stránce Plná peněženka naleznete vlevo nahoře záložku obchody. Po kliknutí se vám ukáží jednotlivé kategorie obchodů, vy si vybere ten váš a kliknete na něj. My jsme vybrali např. Mall. Aby se vám váš budoucí nákup v tomto obchodě započítal a dostali jste z vašeho nákupu odměnu, je vždy potřeba kliknout na zelené tlačítko „Přejít a získat cashback“, pomocí kterého se dostanete do obchodu. Pokaždé když budete nakupovat pomocí plné peněženky, je nutné kliknout u vybraného obchodu na tento zelený odkaz, jinak za váš nákup odměnu nedostanete. Viz obrázek níže.

Plná peněženka recenze
Plná peněženka recenze

 

Plná peněženka recenze- JAK SI NECHAT VYPLATIT ODMĚNU

Výplata odměny je možná již od 1 Kč. Nejlepší je ale počkat až budete mít odměny alespoň 100 Kč, aby vám byl vyplacen i registrační bonus 50 Kč. Po každém nákupu se vám zaregistruje odměna na vašem účtu na plné peněžence. Vyplatit si tyto odměny můžete až poté, co jsou potvrzené obchodníkem nebo eshopem, kde jste nakupovali. Toto se liší u každého eshopu, někde je to 14 dní, někde to může trvat i měsíc až dva. Jakmile jsou vaše odměny potvrzené, můžete si je vyplatit. V jakém stavu se vaše odměny nacházejí zjistíte po kliknutí na „Moje odměny“ v menu vpravo nahoře, jak vidíte váš email. Tam si můžete překontrolovat jestli jsou odměny zaregistrované nebo již potvrzené. Abyste si mohli odměny vyplatit, je k tomu potřeba zadat vaše jméno, příjmení a číslo účtu, kam vám budou peníze zaslány.

Doufáme, že vám byl náš článek „Plná peněženka recenze“ užitečný. V případě jakýchkoliv dotazů pište do komentářů pod článkem.

 

Napsat komentář