Prague food festival 2016- vstupenky a informace

kategorie: Zábava | 0
Prague food festival 2016
Prague food festival 2016 Zdroj: Praguefoodfestival.cz

Vzhledem k tomu, že oblíbený Prague food festival 2016 se blíží, jsme se rozhodli, že pro vás v dnešním článku tento festival přiblížíme a shrneme užitečné informace.

Prague food festival 2016 obecné informace

Tento rok slaví festival jubilejní 10. ročník a bude probíhat od 27. května do 29. května. Konat se bude na Pražském hradě v Královských zahradách. Téma tohoto ročníku je „Taste Waste“, což vyjadřuje myšlenku proti jakémukoliv plýtvání.

Mimo degustaci jídel a pití se můžete těšit na bohatý program, různé praktické workshopy apod. Kompletní program najdete ZDE. Seznam všech vystavujících restaurací, barů, vináren, delikates apod., spolu s mapkou, kde se kontrétně budou nacházet v areálu, můžete najít ZDE.

Prague food festival 2016 vstupenky

Vstupenky je možné po registraci zakoupit ZDE na webu pořadatele, ZDE v sítích TicketPro nebo na pokladně v době konání festivalu. Pokud si koupíte vstupenku online v předprodeji, budete mít zaručený vstup na festival, pokud si ji zakoupíte na místě u pokladny, pořadatel může kvůli kapacitě dočasně uzavřít areál a na festival se nedostanete.

Základní vstupné, pokud si vstupenky zakoupíte v předprodeji, činí 450 Kč (150 Kč vstup + 300 Kč balíček na 10 Grandů na ochutnávku). Pokud si vstupenky koupíte na místě, je základní vstupné 500 Kč (200 Kč vstup + 300 Kč balíček na 10 Grandů na ochutnávku). Kromě základního vstupného je možné koupit i vstupenky nabité na více než 10 Grandů, např. na 20 až 50 Grandů. Děti do 6 let mají vstup zdarma, jiné slevy se nedají použít.

Na vstupence je uvedený datum a čas hodinového rozmezí pro vstup na festival, ale zdržet se můžete déle, než je uvedeno na vstupence, klidně až do konce trvání (v pátek a v sobotu do 21 hodin, v neděli do 20 hodin). Časové rozmezí slouží jen pro vstup.

Grand je platidlo, které se používá na festivalu k nákupu jídel a pití. 1 Grand= 30 Kč a je možné je namístě v hotovosti dokupovat.

Prague food festival 2016 mapa areálu

Prague food festival 2016
Prague food festival 2016 Zdroj: Praguefoodfestival.cz

 

Napsat komentář