Přímé bankovnictví Komerční banka

kategorie: Různé | 0
Přímé bankovnictví Komerční banka
Přímé bankovnictví Komerční banka Zdroj: kb.cz

Potřebujete poradit, jak se přihlásit do internetového bankovnictví Komerční banky? Nebo pouze hledáte odkaz na přihlášení? Pak právě pro vás je tu článek „Přímé bankovnictví Komerční banka“, který vám s tímto pomůže.

Pokud se chcete přihlásit nyní, zde je odkaz na přímé bankovnictví Komerční banky.

Přímé bankovnictví Komerční banka
Přímé bankovnictví Komerční banka Zdroj: mojebanka.cz

Po kliknutí na odkaz „přímé bankovnictví Komerční banky“ se vám objeví požadavek na zadání certifikátu a hesla. Certifikát byste měli mít uložený ve svém počítači, případně na USB Flashdisku, pokud se chcete připojit na jiném počítači než obvykle. Po vložení certifikátu ještě musíte zadat heslo, aby jste potvrdili, že se jedná o vás. Jedná se o ochranu proti zlodějům, kdyby vám někdo váš certifikát odcizil. Svoje heslo nikdy nikomu cizímu nesdělujte, ani pracovníkům Komerční banky. Pokud se budete přihlašovat na jiném počítači než obvykle, měli byste obdržet SMS zprávu s autorizačním kódem. Jedná se opět o bezpečnostní opatření, kdyby vám někdo odcizil certifikát společně s heslem a pak se chtěl připojit na jiném počítači. Systém takovéto chování rozpozná a žádá potvrzení zadáním kódu z SMS zprávy.

Po zadání správných údajů a přihlášení by se vám mělo objevit přímé bankovnictví Komerční banka. Zde již můžete provádět veškeré bezhotovostní transakce, například převody peněz nebo zadání trvalých příkazů, či prostou kontrolu vašich zůstatků.

Přímé bankovnictví Komerční banka vyžaduje při každé platbě potvrzení pomocí SMS zprávy, na kterou vám přijde potvrzovací kód, který zadáte spolu se svým heslem.

Doufáme, že vám náš článek „Přímé bankovnictví Komerční banka“ pomohl a nebudete mít žádný problém s přihlášením. V opačném případě nám můžete zanechat komentář a my se vám pokusíme poradit.

Napsat komentář