Prostřeno poslední díl přehrát zdarma

kategorie: Různé | 0
Prostřeno poslední díl
Prostřeno poslední díl Zdroj: iprima.cz

Nestihli jste poslední díl vašeho oblíbeného kuchařského pořadu? Nebo si jednoduše chcete přehrát oblíbené epizody znova? Na této stránce naleznete odkaz, kde sledovat poslední díly pořadu Prostřeno a to zcela zdarma.

Prostřeno poslední díl přehrát zdarma

ZDE najdete Prostřeno poslední díl a můžete si jej přehrát zdarma. Pokud vám uteklo více epizod, můžete si je také přehrát na stejném odkazu nebo se podívat na bonusové videa či vystřižené scény.

Prostřeno je zábavný gastronomický pořad, který se nyní vysílá již pátým rokem a jeho oblíbenost a sledovat stále roste. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. 5 naprosto neznámých lidí od pondělí do pátku u sebe doma hostí ostatní členy. Připravit musí vícechodové menu a také zábavu. Navzájem se při tom soutěžící bodově hodnotí, někdy hraje velkou roli nejen kvalita pokrmu a zábavy, ale i strategie jednotlivých soutěžících. Taky aby ne, ve hře je totiž titul Hostitel týdne a 50 000 Kč.

Sledujte Prostřeno poslední díl tento týden v 17:50 na Primě.

Myslíte si, že umíte vařit? Chcete se přihlásit a zkusit si vyvařit 50 tisíc korun? ZDE naleznete přihlášku do pořadu prostřeno.

A jestli si chcete zkrátit čas při čekání na další díly o vaření, na naší stránce naleznete také tipy a recepty. Zde můžete najít výborný recept na kvašenou zeleninu nebo aktuálně recepty s medvědím česnekem.

Napsat komentář