Prostřeno tento týden online

kategorie: Různé | 0
Prostřeno tento týden online
Prostřeno tento týden online Zdroj: iprima.cz

Prostřeno tento týden online

Jestliže máte rádi pořad Prostřeno a nestihli jste některé epizody tohoto oblíbeného pořady nebo si jen chcete znovu pustit své oblíbené epizody, zde je najdete…

Všechny odvysílané epizody pořadu Prostřeno naleznete v odkazu na konci našeho článku.

Prostřeno je zábavný gastronomický pořad, který se nyní vysílá již pátým rokem a jeho oblíbenost a sledovat stále roste. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. 5 naprosto neznámých lidí od pondělí do pátku u sebe doma hostí ostatní členy. Připravit musí vícechodové menu a také zábavu. Navzájem se při tom soutěžící bodově hodnotí, někdy hraje velkou roli nejen kvalita pokrmu a zábavy a kuchařské dovednosti, ale i strategie jednotlivých soutěžících. Taky aby ne, ve hře je totiž titul Hostitel týdne a 50 000 Kč.

Sledujte na Prostřeno tento týden v 17:50 na Primě.

Myslíte si, že umíte vařit? Chcete se přihlásit a zkusit si vyvařit 50 tisíc korun? ZDE naleznete přihlášku do pořadu prostřeno.

ZDE najdete všechny celé epizody Prostřeno tento týden online. Na stejné stránce naleznete i další videa z pořadu Prostřeno jako např. vystřižené záběry, bonusy, upoutávky a další.

Pokud vás baví vaření, nahlédněte také do naší sekce s recepty a vyzkoušejte některé z našich skvělých jídel. Naleznete je ZDE.

Napsat komentář