Prostřeno tento týden přehrát zdarma poslední díl

kategorie: Zábava | 0

Prostřeno tento týden– odkaz na přehrát zdarma poslední díl

Nestihli jste se podívat tento týden na epizody vašeho oblíbeného kuchařského pořadu? Na této stránce naleznete odkaz, kde sledovat poslední díly pořadu Prostřeno a to zcela zdarma.

Prostřeno je zábavný pořad o vaření, který se nyní vysílá již pátým rokem a jeho oblíbenost a sledovat stále roste. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. 5 naprosto neznámých lidí od pondělí do pátku u sebe doma hostí ostatní členy. Připravit musí vícechodové menu a také zábavu. Navzájem se při tom soutěžící bodově hodnotí, někdy hraje velkou roli nejen kvalita pokrmu a zábavy, ale i strategie jednotlivých soutěžících. Taky aby ne, ve hře je totiž titul Hostitel týdne a 50 000 Kč.

Sledujte Prostřeno tento týden v 17:50 na Primě.

ZDE najdete epizody Prostřeno tento týden a můžete si jej přehrát zdarma. Pokud vám uteklo více epizod, můžete si je také přehrát na stejném odkazu nebo se podívat na bonusové videa či vystřižené scény.

Myslíte si, že umíte vařit? Chcete se přihlásit a zkusit si vyvařit 50 tisíc korun? ZDE naleznete přihlášku do pořadu prostřeno.

A jestli si chcete zkrátit čas při čekání na další díly o vaření, na naší stránce naleznete také tipy a recepty. ZDE naleznete recept na luxusní čokoládové muffiny nebo třeba ZDE naleznete recept na jarní omeletu.

Čokoládové muffiny
Čokoládové muffiny
Jarní frittata
Jarní omeleta

Napsat komentář