Prostřeno včerejší díl video

kategorie: Různé | 5
Prostřeno včerejší díl video
Prostřeno včerejší díl video Zdroj: iprima.cz

Prostřeno včerejší díl video

Jestliže máte rádi pořad Prostřeno a nestihli jste některé epizody tohoto oblíbeného pořady nebo si jen chcete znovu pustit své oblíbené epizody, zde je najdete…

Všechny odvysílané epizody pořadu Prostřeno naleznete v odkazu na konci našeho článku.

Prostřeno je zábavný gastronomický pořad, který se nyní vysílá již pátým rokem a jeho oblíbenost a sledovat stále roste. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. 5 naprosto neznámých lidí od pondělí do pátku u sebe doma hostí ostatní členy. Připravit musí vícechodové menu a také zábavu. Navzájem se při tom soutěžící bodově hodnotí, někdy hraje velkou roli nejen kvalita pokrmu a zábavy a kuchařské dovednosti, ale i strategie jednotlivých soutěžících. Taky aby ne, ve hře je totiž titul Hostitel týdne a 50 000 Kč.

Sledujte na Prostřeno včerejší díl video v 17:50 na Primě.

Myslíte si, že umíte vařit? Chcete se přihlásit a zkusit si vyvařit 50 tisíc korun? ZDE naleznete přihlášku do pořadu prostřeno.

ZDE najdete všechny celé epizody Prostřeno včerejší díl video. Na stejné stránce naleznete i další videa z pořadu Prostřeno tento týden jako např. vystřižené záběry, bonusy, upoutávky a další.

 

5 Responses

  1. tomancova

    proboha proč to prostřeno nemuže opakovat dopoledne ja chodim do prace na smeny tak bych se rada na to podivala a každy by sa na opakovani podival budte tak hodni udelejte to pro divaky dekuji

  2. Taky to nechápeme, proč to v televizi neopakují v nějakou rozumnou dobu. Proto jsme taky udělali článek s odkazem na přehrání, aby si to lidé mohli pustit alespoň zpětně na internetu.

  3. Marie Miervová

    Včera jsem se nemohla dívat na poslední díl prostřena, a proto po příchodu domů jsem se těšila, že se na něj podívám. Moc jsem byla zklamaná, protože se mi poslední díl nepodařilo přehrát. Zkusila jsem to znovu dnes, to je jeden den po odvysílání, ale ani dnes se mi to nepodařilo. Moc je mi to líto!

    • Dobrý den, děkujeme za upozornění, odkaz jsme opravili… už funguje

  4. Dobry den vcera jsem nestihla prostreno kvuli venceni psa. Chtela jsem to pretocit ale neslo to opravte to prosim. Chci to vydet.

Napsat komentář