Rallye Šumava Klatovy 2016

kategorie: Zábava | 0
Rallye Šumava Klatovy 2016
Rallye Šumava Klatovy 2016

Rallye Šumava Klatovy 2016

Stejně jako každý rok se i letos pojede Rallye Šumava Klatovy. Bude se jednat již o 51. ročník této legendární rallye a můžeme se těšit opět na prvotřídní zastoupení a spoustu motoristické zábavy.

K dnešnímu dni se registrovalo přes 100 posádek a nebudou chybět takové hvězdy jako úřadující domácí šampión Jan Kopecký, či jeho stájový kolega z továrního týmu Škoda Motorsport, mladý Švéd Pontus Tidemand. Se stejným vozem Škoda Fabia R5 se na start postaví také Vojtěch Štajf či Jan Sýkora, kteří se budou chtít držet mladoboleslavské dvojice. Zkušený Václav Pech se představí v nezvyklém voze, velice atraktivním Porsche 997 GT3 a budeme si muset počkat na první kilometry závodu, abych poznali, jak bude s tímto vozem konkurenceschopný. Dále se na start postaví třeba Slovák Kočí s Citroënem DS3 R3T, Karel Trněný s vozem Škoda Fabia WRC či Václav Kopáček s perfektním Subaru Impreza. Výčet jmen samozřejmě pokračuje dále a uzavře se až 17. 4., kdy je poslední den pro podání přihlášek. Již nyní je jisté, že Rallye Šumava Klatovy 2016 bude opět nezapomenutelný zážitek.

Dále se ve stejnou dobu pojede i jubilejní 25. ročník  Historic Vltava Rallye, který je určený pro veterány a na jehož start se postaví například loňský vítěz mezinárodního klání Švéd Myrsell se svým Porsche 911 či známý Němec Hinderer se svým krásným Austinem Healey. Z českých posádek se představí například Filip Ballek či Štěpán Zabloudil, oba s vozu Subaru Impreza z 90. let.

A nyní to nejdůležitější kde a kdy se Rallye Šumava Klatovy 2016 pojede.

Jako vždy se Rallye Šumava Klatovy bude konat na Šumavě v Klatovech, konkrétně pak 29. až 30. dubna 2016. 

Doufám, že se na Rallye Šumava Klatovy 2016 dostavíte a užijete si 2 dny plné automobilového klání na nejvyšší úrovni.

Pokud by vás zajímali další informace ohledně Rallye Šumava Klatovy 2016, můžete se podívat ZDE.

 

 

 

Napsat komentář