Rapl poslední díl přehrát zdarma online

kategorie: Zábava | 0
Rapl poslední díl přehrát zdarma online
Rapl poslední díl přehrát zdarma online

Rapl poslední díl přehrát zdarma online zde.

Česká televize spustila nová krimi seriál s Hynkem Čermákem v hlavní roli, který se představí jako nekompromisní vyšetřovatel Kuneš. Zde se dozvíte vše zajímavé a důležité o seriálu, včetně odkazu na konci článku, kde si můžete díly seriálu Rapl přehrát zdarma online.

Seriál vychází z úspěšného Cirkusu Bukowsky, který režíroval Jan Pachl. Detektiv Kuneš se v třináctidílném krimi seriálu ocitá v zapadlém pohraničí, kam je odklizen poté, co zmlátí přítele své bývalé ženy. Nebyl sem ale převelen náhodou. Dostává za úkol objasnit dva roky starou vraždu policistky Wágnerové, ve které se uvízlo na mrtvém bodě.

O seriálu:

Nový seriál Rapl se vrací k postavě svérázného detektiva Kuneše známého z Cirkusu Bukowsky. Jde o první spin off, tedy přechod postavy z předchozího seriálu do nového díla, v tvorbě České televize. Rapl otevírá třináct nových kriminálních příběhů. „Už při natáčení Cirkusu Bukowsky nás napadlo, že bychom mohli udělat Rapla, ale na rozdíl od předchozí detektivky jsme nechtěli jeden případ, který se line celou sérií, ale naopak třináct uzavřených epizod. Jejich hledání nám šlo překvapivě hladce, ale nápad je oproti realizaci vždy jednodušší,“ říká kreativní producent Josef Viewegh, v jehož tvůrčí producentské skupině seriál vznikl. (Zdroj: Česká televize)

Rapl poslední díl přehrát zdarma online

Pokud jste nestihli vysílání nějakého dílu v televizi nebo si jej prostě jen chcete pustit znova, tak nezoufejte, odkaz kde si můžete epizody seriálu Rapl přehrát, naleznete v odkazu ZDE.

 

Napsat komentář