Receptář prima nápadů Postránecký

kategorie: Různé | 17

Receptář prima nápadů Postránecký

Pokud jste sledovali klasiku mezi pořady pro kutily- Receptář prima nápadů, tak zcela jistě budete fanoušky nového pořadu Váš prima receptář (odkaz na článek ZDE), který na tento, dnes již tradiční pořad navazuje.

Pořad nejen že změnil název, ale po smrti moderátora Přemka Podlahy jej nahradí herec Václav Postránecký. Pořad se bude vysílat tradičně každou neděli v poledne a nabídne divákům osvědčené tipy, rady a nápady pro dům a zahradu, dílnu či chalupu. Své si v něm najdou nejen kutilové, chovatelé, pěstitelé či chalupáři, ale i ti, kteří chtějí pěkně bydlet, příjemně odpočívat a žít zdravě.Receptář prima nápadů Postránecký – všechny epizody naleznete ke zhlédnutí ZDE. Zatím bylo odvysílaných 6 epizod tohoto nového pořadu.

V každé epizodě pořadu se představí ve studiu tři zajímaví hosté a diváci uvidí tři reportáže, dle aktuálních sezónních témat. Kromě toho dostane v pořadu svou stálou rubriku i Václav Větvička, náš český biolog.

Receptář prima nápadů Postránecký
Receptář prima nápadů Postránecký Zdroj: Iprima

Pozn: Veškeré dotazy do pořadu Receptář prima nápadů zasílejte poštou na tuto adresu: FTV Prima, Na Žertvách 24, 180 00 Praha 8 nebo volejte na toto telefonní číslo: 266 700 120. Ukázky vašich vypěstovaných rostlin posílejte na email receptar@iprima.cz nebo na facebook (Váš prima receptář).

 

17 Responses

 1. Prosím pana Větvičku o radou začaly mi na palmě listy rezivět neboli se mi objěvily fleky ve tvarů rezavých fleků čím to může být

 2. Šulc Miroslav K.V.Raise 1089 Nová Paka 509 01

  Dobrý den,
  Prosím o adresu firmy na zdvojená okna. Nemohu ji nikde sehnat .Pište na mail Děkuji za pochopení Šulc Miroslav K.V.Raise 1089 Nová Paka 509 01 Moc děkuji

 3. Libuše Procházková

  Dobrý den, zdravím Receptář a prosím pana Větvičku o radu. Kralovský řepčík mi začne rašit s cibule, a když vyroste asi 30 cm, „něco“ doslova přehryže silný stvol řepčíku.Stávalo se mi to na chatě, nyní bydlíme jinde a opět jsem se s tímto problémem po letech setkala. Takže na květ mohu zapomenout. Říká se,že řepčík odpuzuje myši, může to mít souvislost?Děkuji za odpověď a přeji Receptáři mnoho úspěchů.

 4. Dobrý den,prosila bych pana Větvičku o vysvětlení,proč nám letos nevykvetl zlatý déšť,předloni jsme ho přesadili na jiné místo,loni vykvetl,ale letos ne a začaly rovnou vyrústat zelené lupínky.Myslíte,že ještě někdy pokvete?Není také víc druhů?Vždycky kvetl později než u sousedů.Prosím odpověď na mail.Děkuji.

 5. Jana z Vysočiny

  Dobrý den,prosila bych pana Větvičku ,proč nám ještě nevykvet kaštan jirovec ,vypěstovala jsem si ho s plodu jírovce a má už 15 let .za odpověd´děkuji

 6. Dagmar Píchová Praha

  Prosím o radu,co se mi to děje s rajčaty.Vrcholy sazenic jsou jakoby kudrnaté a kolem jen mini lístečky. Nevidím ani žádný žravý hmyz ,ani žádnou houbovou chorobu. Děkuji za odpověď

 7. Prosím o radu jak zlikvidovat v malinách rostoucí plevel hlavně odolnou bršlici

 8. Marta Pavlů

  Dobrý den , mám na tchýním jazyku a monsteře okousané okraje listů. Můžete mi říct co to dělá? Jak tento hmyz zlikvidovat? Hledala jsem v knížce o kytkách ale nic jsem nenašla. Za odpověď dekuji
  Marta Pavlů

 9. Emilie Hrabáková

  Miluš
  Panu Postráneckému – reaguji na dnešní Receptář.Moje maminka říkávala o jetelíčku :
  „čtyřlistí-hoch jistý, pěti – děti, šesti – štěstí „

 10. Ivana Šedová

  Prosím o bližší informaci o úpravě zdvojených skel,popř. adresu firmy.Děkuji

  • Napište svůj dotaz poštou na tuto adresu: FTV Prima, Na Žertvách 24, 180 00 Praha 8 nebo volejte na telefon 266 700 120. Tam by vám měli váš dotaz zodpovědět.

 11. Tománková Daniela

  Dobrý den. Prosím o radu. Na listech švestky se vytvořilo větší množství jakoby drobných bradaviček. Co s nimi? Děkuji za odpověď. Tománková.

 12. Jana Pekarová

  Prosím o e-mailovou adresu Receptáře ……..

 13. Ilja Herboczek

  Vážení,
  prosím o radu, mladá švestka a ryngle krásně kvetly, když byly plody velké asi 3 mm, úplně zčernaly a opadaly, mikde jsem nenašel popis takové choroby, nevím jak stromům pomoci, listy i letorosty nevykazují žádné poškození.
  Děkuji za radu.

 14. Eva Lincéniová

  Receptár pozerám už dlhé roky.Ale mňa doslova fascinuje odbornosť pána Větvičku…Praje mu pevné zdravie,aby ešte dlho rozdával svoje rady…

 15. Eva Lincéniová

  oprava -prajem…

Napsat komentář