Recepty prostřeno tento týden

kategorie: Různé | 1
Recepty Prostřeno tento týden
Recepty Prostřeno tento týden Zdroj: iprima.cz

Máte rádi pořad Prostřeno? Chcete si vyzkoušet recepty Prostřeno tento týden ve své vlastní kuchyni? Pak jste tady správně…

Odkaz na recepty Prostřeno tento týden naleznete ZDE. Můžete si tak sami vyzkoušet, jaké to je, vařit vícechodové menu pro pět lidí.

Utekla vám nějaká epizoda pořadu Prostřeno? Nebo si jen chcete recepty Prostřeno přehrát u vlastního vaření a vidět tak názorně postup receptů Prostřeno na vlastní oči. ZDE naleznete všechny epizody pořadu Prostřeno ke shlédnutí online a to zcela zdarma.

Jestliže vás baví vaření a chcete si  zkrátit čekání na další díl nebo jestliže vás žádný z receptů pořadu nezaujal, na naší stránce naleznete výborný recept na kvašenou zeleninu nebo recepty s medvědím česnekem.

Prostřeno je zábavný gastronomický pořad o vaření. Pět neznámých lidí, pět dní v týdnu a jedna velká cena 50 000 Kč. Soutěžící postupně vaří u každého z nich a následně se bodově hodnotí. Hodnotí se nejen připravené pokrmy, ale také zábava, kterou si přichystal hostitel. Prostřeno běží jíž pátým rokem a jeho obliba u diváků neustále roste. Proto vám také přinášíme odkaz na recepty Prostřeno tento týden.

Sledujte Prostřeno tento týden v 17:50 na Primě.

Troufnete si na to se přihlásit a zkusit si vyvařit cenu 50 000 Kč a titul hostitel týdne? ZDE naleznete přihlášku do pořadu Prostřeno.

 

 

One Response

  1. Bieleszová Marie

    Dobrý den,proč nejsou přidávány recepty, poslední je, stále fazolová polévka?

Napsat komentář