Sazka sportka vyhráli jste kontrola online

kategorie: Různé | 0
Sazka sportka vyhráli jste kontrola
Sazka sportka vyhráli jste kontrola

Sazka sportka vyhráli jste kontrola zde.

Vsadili jste si Sportku a zajímá vás, jak váš tiket dopadl nebo vás zajímají další informace, například kdy je další slosování, případně do kdy si musíte vsadit? Pak jste tu správně a všechny potřebné informace se dozvíte v našem článku.

Sportka patří mezi naše nejznámější loterijní hry a proto se také těší velké oblibě. Losuje se vždy 2x týdně, a to konkrétně ve středu a v neděli večer. Pokud si chcete vsadit ještě v den slosování, musíte to stihnout do 19 hodin. Sázet se dá kdykoli, kromě doby od 00:00 do 1:15, kdy se provádí údržba systému.

Aktuální výši superjackpotu můžete zjistit ZDE.

Pokud se na váš zatím neusmálo štěstí, tak nezoufejte. ZDE najdete několik tipů na to, jak zvýšit svojí šanci na výhru. A kdoví, třeba zrovna nějaký z těchto tipů bude poslední potřebný kousíček štěstí, který vám chyběl.

Sazka sportka vyhráli jste kontrola online

Pokud vás zajímájí aktuálně tažená čísla, pak je najdete pod tímto odkazemVaší sázenku můžete porovnat s taženými čísly, případně pokud chcete vědět přesnou výhru, tak můžete váš tiket vyplnit online ZDE a dole kliknout zkontrolovat sázku a ukáže se vám předpokládaná výhra.

Pokud hledáte výsledky pro jiné datum, než poslední slosování, tak stačí nahoře nad čísly vybrat jiné datum.

Doufáme, že vám náš článek poskytl informace, které jste hledali a zase naše stránky navštívíte.

Napsat komentář