Seriálové novinky, které si nenechte ujít!

kategorie: Zábava | 0
Seriálové novinky
Seriálové novinky     Zdroj: Pinterest

Seriálové novinky v roce 2016. Stejně jako každý rok i v roce 2016 je připravena spousta nových seriálů. Tady je 5 z nich, které byste si neměli nechat ujít…

[nextpage title=“1. Mercy Street“]
Mercy Street
Zdroj: PBS

Britská televizní společnost PBS se chystá po více než deseti letech spustit nový seriál odehrávající se v Americe – Mercy Street.

Jedná se o drama z medicínského prostření pojednávající o doktorech a sestřičkách z období občanské války. Seriál má navázat na veliký úspěch seriálu Panství Downtown (Downtown Abbey), na jehož poslední episodu se dívalo přes 10 milionů diváků.

Není sice úplně pravděpodobné, že by seriál dosáhl úspěchů  Panství Downtown, ale rozhodně stojí za vyzkoušení pro ty, co mají rádi drama z lékařského prostředí..

[nextpage title=“2. Billions“]
Showtime Billions úvodní epizoda
Zdroj: Showtime

Nový seriál s Damianem Lewisem, který je pro většinu čtenářů znám ze seriálu Ve jménu vlasti (Homeland), z prostředí newyorského Wall Street se bude od ledna vysílat pod názvem Billions. Hlavními hrdiny jsou již zmíněný Damian Lewis v roli magnáta hedgeových fondů a Paul Giamatti jako nelítostný newyorský advokát.

Seriál by měl velmi věrohodně reflektovat skutečnou situaci, jelikož na jeho tvorbu byl přizván Andrew Ross Sorkin, finanční specialista pro The New York Times. 

Podle všeho by se mělo o velmi povedený seriál, o čemž svědčí i herecké obsazení.

[nextpage title=“3. Lucifer“]
Ukázka se seriálu Lucifer
Zdroj: Fox

Nový seriál z dílny veleznámého Jerryho Bruckheimera, který má na svědomí např. Kriminálku Miami, se jmenuje Lucifer. Seriál se odehrává v ulicích Los Angeles, kde se hlavní hrdina Tom Ellis rozhodne pomoci místní policii chytat padouchy.

Lucifera již nebaví být nejvyšším pánem pekla, je znuděný a nešťastný. Rozhodne se tedy rezignovat na svojí funkci a nechá se zlákat krásami, leskem a lákavou šíleností města Los Angeles.

Seriál zatím sklízí velmi kladná hodnocení, takže jistě stojí za vyzkoušení.

[nextpage title=“4. Vinyl“]

Ukázka ze seriálu Vinyl s Olivii Wilde a Bobbem Cannavalem
Zdroj: HBO

Nový seriál z dílny HBO slibuje mnoho. Výborné obsazení – Olivia Wilde a Bobby Cannavale v hlavních rolích. Výborná režie, které se ujmul nikdo jiný než Martin Scorsese spolu s legendárním zpěvákem Mickem Jaggerem a výborný scénář, který zasazuje seriál do 70. let plných Rock’n’Rollu s velmi dobrou dobovou atmosférou a vynikající muzikou.

Seriál se odehrává v New Yorku a jedná se velkolepou jízdu napříč hudební branží, jež byla v době nástupu punku, diska a hip-hopu prosáklá drogami a sexem. Děj můžeme sledovat z pohledu šéfa hudebního vydavatelství Richieho Finestry (Bobby Cannavale), který se ze všech sil snaží zachránit svou nahrávací společnost i vlastní duši, aniž by musel jít přes mrtvoly.

Pro milovníky hudby nutnost!

[nextpage title=“5. 11.22.63″]

James Franco v seriálu 11.22.63
Zdroj: Hulu

Kdybyste měli možnost změnit minulost, udělali byste to? Mysteriózní krimi seriál z velmi zajímavým názvem 11.22.63 z dílny studia Hulu vypráví příběh Jake Eppinga (James Franco), středoškolského učitele z Maine, který se od svého přítele Ala (Chris Cooper) dozvídá,  že má možnost cestovat do roku 1960. Jake se tedy může pokusit změnit minulost svého kamaráda Harryho (Leon Rippy), jehož otec brutálně zavraždil zbytek rodiny – Harryho matku, bratra a sestru, a také pátrat po strůjcích atentátu na J. F. Kennedyho, který byl zavražděn 22. listopadu 1963.

Seriál vznikl na motivy knihy Dallas 63 od Stephena Kinga. 

Je jen na vás, do kterého seriálu se pustíte jako první, všechny by měly slibovat výbornou podívanou…

 

Napsat komentář