Sezona za vodou – přehrát zdarma, informace o pořadu

kategorie: Zábava | 0
Sezona za vodou
Sezona za vodou Zdroj: Česká televize

Chtěli byste se dozvědět něco o zákulisí českých a slovenských hokejistů v NHL? Jejich životních zápasech na ledě i mimo něj? Pak právě pro vás je tu nový seriál České televize „Sezona za vodou“.

V sérii se objeví čeští i slovenští hokejisté, konkrétně pak Jiří Hudler, David Pastrňák, Martin Havlát, Patrik Eliáš, Zdeno Chára nebo brankář Ondřej Pavelec. Seriál bude mít 6 dílu a dovolí nám nahlédnout do úplných začátků kariéry těchto hráčů v NHL, ale také do jejich zázemí. Dozvíme se, jak se liší myšlení hráčů, kteří již mají rodinu a mají strach o to, aby je zranění nevyřadilo ze hry.

Seriál se vysílá na obrazovce ČT1 každou středu od 21:00. Pokud nestihnete nějaký díl, je možné si ho přehrát v archivu České televize ZDENa této stránce také najdete další informace o pořadu.

Pro všechny milovníky hokeje je tento pořad nutností, ale bude přínosem i pro všechny ostatní, kteří se chtějí dozvědět, jak je těžké se do nejslavnější hokejové soutěže světa propracovat a udržet se zde a co všechno je nutné obětovat pro to, aby se člověk dostal v něčem na vrchol.

Určitě dejte pořadu  „Sezona za vodou“ šanci, na české poměry se jedná o unikátní dokument.

 

 

Napsat komentář