Správce financí Homecredit

kategorie: Rady a Tipy | 0
správce financí homecredit
Správce financí Homecredit       Zdroj: spravcefinanci.cz

Odkaz na aplikaci „Správce financí“ společnosti Homecredit naleznete ZDE. Pokud zapomenete buď přihlašovací jméno nebo heslo, je možné si ho z této stránky obnovit po kliknutí na příslušný odkaz.

Pokud nemáte ještě zřízen účet do aplikace „Správce financí“, je nutné si ho nejdříve založit. To je možné udělat na této stráncePostupujte podle informací na obrazovce a založte si účet. Poté co budete mít potvrzené svoje přihlašovací údaje, tedy přihlašovací jméno a heslo, se již budete moc přihlásit do aplikace „Správce financí“.

Správce financí je aplikace společnosti Homecredit, která funguje od dubna roku 2014. Aplikace je určena všem klientům společnosti Homecredit, kteří chtějí své finanční produkty obsluhovat jednoduše z online z pohodlí domova či ze svého telefonu. Aplikace je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a je možné sledovat údaje o vyčerpané částce nebo splátkách. Jedná se o náhradu aplikace „Můj úvěr“, která fungovala od roku 2007.

Najdete zde informace o všech svých karetních produktech, nákupech na splátky, ale také informace o hotovostních úvěrech a konsolidaci. Je tak možné se v rámci sekund dozvědět výši splátky, jestli byla splátka správně připsána na účet a mnoho dalších možností.

Pokud využíváte služeb společnosti Homecredit, dejte šanci této aplikaci, usnadní vám správu vašich financí.

 

Napsat komentář